Genel Blog

Çukur Celasun ‘Kubilay Aka’ diziden mi ayrılıyor, neden ayrılacak? Çukur Celasun ölecek mi? Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında?

17

Çukur Celasun 'Kubilay Aka' diziden mi ayrılıyor, neden ayrılacak? Çukur Celasun ölecek mi? Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında?

Çukur'un 123. bölüm fragmanı yayınlandı! Celasun aracında iple boğuluyorÇukur’un 123. birim fragmanı yayınlandı! Celasun aracında iple boğuluyor

Show TV’nin hayranlık uyandıran yapımlarından olan Çukur‘da bugün Celasun ölecek mi, diziden mi ayrılacak merak ediliyor. Yayınlanan fragmanda Celasun’un ölebileceği görüldü. Bunun ardındaki Çukur Celasun öldü mü? Diziden mi çıkacak? soruları araştırıldı. Teferruat haberimizde.

ÇUKUR CELASUN ÖLECEK Mİ?

Çukur yayınlanan yeni birim fragmanında Celasun’un arabanın içerisinde saldırıya uğradığı görülüyor. Bunun ardındaki seyirciler tarafından Celasun ölecek mi merak edilmişti.

Bu konu hakkında az önce resmi bir tanımlama olmasa da geçtiğimiz günlerde yapılan habere kadar Çukur dizisinde Celasun karakterine yaşam veren Kubilay Aka’nın iddialı yapıma ölerek veda edeceği öğrenilmişti. Aka’nın yeni dizisi Camtavanlar’da ise Bensu Soral’la oynayacağı ortaya çıktı.

ara sıra kadroya yeni isimlerin de katıldığı iddia diziye, geçtiğimiz haftalarda başka bir projeyle anlaştığı için veda edeceği öğrenilen Kubilay Aka’nın yapımdan ölerek ayrılacağı ortaya çıktı.

ÇUKUR CELASUN KARAKTERİNİ KİM CANLANDIRIYOR?

Dizideki Celasun karakterini ‘Kubilay Aka’ canlandırmaktadır.

KUBİLAY AKA KİMDİR?

Kubilay Aka (5 Mayıs 1995, İstanbul), Türk oyuncu ve şarkıcı.

1995 yılında dünyaya gelen Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Havaalanı Yönetim bölümünden mezun olmuştur. Daha sonraları oyunculuk eğitimi almıştır. Kanal D’de yayınlanmış Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal ve Çukur dizisinde Celasun karakterlerini canlandırmıştır. 2018 yılında Aşk Bu Mu? filminde Afra Saraçoğlu ile başrolü paylaşmıştır. 2020 yılında Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisinde Kerem karakterini canlandırmıştır.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı yeni bölüm ne zaman? 13. bölüm fragmanı çıktı mı? başlıklı makalemizde alina boz, güncel ve gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.