Genel Blog

Çukur Celasun öldü mü, diziden mi ayrılacak? Çukur Celasun ‘Kubilay Aka’ diziden mi çıkacak, neden ayrılıyor?

20

Çukur Celasun öldü mü, diziden mi ayrılacak? Çukur Celasun 'Kubilay Aka' diziden mi çıkacak, neden ayrılıyor?

Çukur'un 123. bölüm fragmanı yayınlandı! Celasun aracında iple boğuluyorÇukur’un 123. bölüm fragmanı yayınlandı! Celasun aracında iple boğuluyor

Ekranların sevilen dizisi Çukur‘un yeni birim fragmanında Celasun karakterinin arabanın içerisinde saldırıya uğradığı görülüyor. Bunun gerisinde Celasun ölecek mi, öldü mü, diziden niçin ayrılıyor? gibi soruların cevapları merak edildi.

ÇUKUR CELASUN ÖLECEK Mİ?

Çukur yayınlanan yeni bölüm fragmanında Celasun’un arabanın içerisinde saldırıya uğradığı görülüyor. Bunun ardından seyirciler göre Celasun ölecek mi merak edilmişti.

Bu konu hakkında henüz resmi bir yorumlama olmasa da geçtiğimiz günlerde yapılan habere kadar Çukur dizisinde Celasun karakterine yaşam veren Kubilay Aka’nın iddialı yapıma ölerek veda edeceği öğrenilmişti. Aka’nın yeni dizisi Camtavanlar’da ise Bensu Soral’la oynayacağı ortaya çıktı.

zaman zaman kadroya yeni isimlerin de katıldığı iddia diziye, geçtiğimiz haftalarda başka bir projeyle anlaştığı için veda edeceği öğrenilen Kubilay Aka’nın yapımdan ölerek ayrılacağı ortaya çıktı.

Çukur Celasun öldü mü, diziden mi ayrılacak? Çukur Celasun 'Kubilay Aka' diziden mi çıkacak, neden ayrılıyor?

ÇUKUR CELASUN KARAKTERİNİ KİM CANLANDIRIYOR?

Dizideki Celasun karakterini ‘Kubilay Aka‘ canlandırmaktadır.

KUBİLAY AKA KİMDİR?

Kubilay Aka (5 Mayıs 1995, İstanbul), Türk oyuncu ve şarkıcı.

1995 yılında dünyaya gelen Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Havaalanı Yönetim bölümünden mezun olmuştur. Daha sonraları oyunculuk eğitimi almıştır. Kanal D’de yayınlanmış Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal ve Çukur dizisinde Celasun karakterlerini canlandırmıştır. 2018 yılında Aşk Bu Mu? filminde Afra Saraçoğlu ile başrolü paylaşmıştır. 2020 yılında Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisinde Kerem karakterini canlandırmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çukur Celasun 'Kubilay Aka' diziden mi ayrılıyor, neden ayrılacak? Çukur Celasun ölecek mi? Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında? başlıklı makalemizde celasun, çukur ve çukur celasun diziden neden ayrıldı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.