Genel Blog

Çukur Celasun öldü mü? Kubilay Aka diziden ayrıldı mı?

25

Çukur Celasun öldü mü? Kubilay Aka diziden ayrıldı mı?

Fenomen dizi Çukur’un oyuncu kadrosunda yer alan Celasun’un diziden ayrıldığı iddia edildi. Yaklaşık 4 yıldır dizinin kadrosunda bulunan Kubilay Aka konuyla ilgili yorumlama yaptı. İşte Çukur Celasun öldü mü, diziden ayrıldı mı? sorularının yanıtları…

Çukur Celasun öldü mü?

Amca ve Vartolu aralarında geçen gerilim doymuş konuşmanın geçtiği Çukur’un yeni bölümde Celasun hain bir saldırıya uğradı. Aracında boğulan Celasun 123. bölümde diziye veda etti.

Çukur Celasun diziden ayrıldı mı?

Birsen Altuntaş’ın aktardığı bilgilere kadar, Çukur dizisinde Celasun rolünü canlandıran Kubilay Aka, diziden ayrıldı. Haberde, ”Dört sezon süren Çukur dizisinde adım adım finale yaklaşılıyor. AyYapım imzalı dizide bu akşam (5 Nisan) Celasun karakterini canlandıran Kubilay Aka ekibe veda edecek. Aka, OJO Pictures’ın yine Show TV’de seyirciyle buluşacak “Camtavanlar” dizisinde Bensu Soral’la başrol oynayacak.” cümleleri belirtildi.

Oyuncu ise sosyal medya hesabından konu hakkında açılama yaptı; ”4 yıl oldu dile basit. Söylenecek çok pozitif şey var lakin aile her şeydir sloganıyla yola çıktığımız işte aile gibi olma talihini yaşıyorum sizlerle.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Uyanış Büyük Selçuklu 27. bölüm izle tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle! başlıklı makalemizde büyük selçuklu devleti, cemal toktaş ve osman sonant hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.