Genel Blog

Çukur dizisi Damla kimdir, gerçek adı ne? Hare Sürel hangi dizilerde oynadı?

40

Çukur dizisi Damla kimdir, gerçek adı ne? Hare Sürel hangi dizilerde oynadı?

SHOW TV’nin her Pazartesi ekrana gelen Çukur dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları merakla merak ediliyor. Peki lakin Çukur Damla kimdir?

Çukur Damla kimdir?

Çukur’da Damla karakterine Hare Sürel yaşam vermektedir. 

Hare Sürel kimdir?

1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu, aslen Samsun’un Bafralıdır. Tiyatro ile başlangıçta ortaokul yıllarından tanışan Hare Sürel, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Yüksek lisansını ise Marmara Üniversitesi’nde “Sinema” üzerine yapmıştır. 2013 – 2014 yılları arasında başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barışma Falay’ın oynadığı “Medcezir” adlı dizide canlandırdığı “Leyla” karakteriyle birlikte hızla dikkatleri üzerine çeken başarılı artist, 2015 yılında “Bir Varmış Bir Yokmuş” adlı filminde Mert Fırat, Melisa Sözen, Mustafa Uzunyılmaz, Derya Durmaz ile birlikte rol aldı.Kanal D ekranlarında 2015 yılında yayınlanan “Poyraz Karayel” adlı dizide Meltem Karayel karakterini canlandırmıştır. Çukur’da Damla karakterini canlandırıyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Çukur Olga kim? Suna Yıldızoğlu nereli, kaç yaşında? başlıklı makalemizde çukur, çukur olga ve seo haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.