Genel Blog

Çukur dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Çukur oyuncu kadrosu

20

Çukur dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Çukur oyuncu kadrosu

Çukur dizisinin 4. Sezonuyla da izleyiciyi kendisine çekiyor. Dizide Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki mücadelenin çetinleşmesi anlatılacak. aynı zamanda Cengiz Erdenet’in iyice güçlenmesi oyunun kurallarını değiştirecek. Çukur düzgün hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki lakin Çukur dizisinin oyuncuları kim?

Peki lakin Çukur dizisinin oyuncuları kim? Çukur oyuncu kadrosu
5ffcadb55cf3b00d88631161

Çukur Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Barıştırma Arduç, Perihan Savaş, Nur Sürer, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uysal, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan oynuyor. Çağrı  Atakan Survivor dolayısıyla diziden ayrıldı. 

Çukur Yamaç (Aras Bulut İynemli) kimdir?

Koçovalı ailesinin gündüzleri kimyager, geceleri müzisyen küçük oğlu. Çukur’dan yıllar önce ayrılsa da ailesini ve Çukur’u gözetmek için mahalleye geri döner. Bu hareketi ayrıca kendi hayatını hem de sevdiklerinin hayatını alt üst eder.

Aras Bulut İynemli kimdir kaç yaşında? 

1990 yılında İstanbul’da doğan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır. İlk olarak Arkadaki Sokaklar dizisi ile kamera karşısına geçen İynemli, 2010-2013 yıllarında Mete Nehir karkaterini canlandırdığı “Pek Bir Geçer Süre Fakat” dizisi ile tanındı. 2013-2014 yılları aralarında “Mükemmel Yüzyıl” dizisinde Şehzade Bayezid rolünü canlandırdı. 2015 yılında “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaştı. 2015-2016 yıllarında “İçerde” dizisinde Umut/Mert karakterini canlandırdı. Aras Bulut İynemli, “Çukur” dizisinde Yamaç karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Çukur Sultan (Perihan Savaş) kimdir?

İdris’in eşi, Koçovalı ailesinin bel kemiği, sözü kanun olarak kabul edilen bir bayan. Hayatını kocasına ve çocuklarına adayan Sultan, bütün güçlükler aleyhinde ailesini bir arada yakalamak için elinden geleni yapar.

Perihan Savaş Kimdir, Kaç Yaşında?

1956 yılında İstanbul’da doğan Perihan Savaş, 1971 yılında “Şehzade Sinbad Kaf Dağında” filmi ile sinemaya adım attı. O zamandan beri yaklaşık 120 filmde rol bölge Savaş, 1974’te 11. Antalya Film Festivali’nde “Bedrana” filmindeki performansı ile En İyi Bayan Oyuncu ödülünü almıştır. 1989’dan beri televizyon dizilerinde rol alan Perihan Savaş, halen “Çukur” dizisinde Sultan rolünü canlandırmaktadır.

Çukur Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil) kimdir?

Doğduğu ve çocukluğunun geçtiği Çukur’a intikam elde etmek için geri dönen, zalim bir mafya lideri. Yıllar daha sonra Çukur’a geri dönen Vartolu, kimsenin bilmediği planlarını uygulamaya son derece kararlıdır.

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir, Kaç Yaşında?

1983 yılında Bursa’da doğan Erkan Kolçak Köstendil, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2008 yılında “Güz Sancısı” filmi ile sinemaya adım atan Köstendil, Sakarya Fırat, Acıma ve Ulan İstanbul dizilerinde rol aldı. Harikulade Asır: Kösem’de Şahin Giray Han’ı canlandıran Köstendil, halen “Çukur” dizisinde Vartolu rolünü canlandırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Hüner Coşkuner’e veda başlıklı makalemizde hüner coşkuner, hüner coşkuner kimdir ve magazin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.