Genel Blog

Çukur dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte tam kadro Çukur oyuncu kadrosu!

12

Çukur dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte tam kadro Çukur oyuncu kadrosu!

Çukur dizisinin 4. Sezonuyla da izleyiciyi kendisine çekiyor. Dizide Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki mücadelenin çetinleşmesi anlatılacak. bununla beraber Cengiz Erdenet’in adamakıllı güçlenmesi oyunun kurallarını değiştirecek. Çukur akıcı hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki fakat Çukur dizisinin oyuncuları kim?

Peki ama Çukur dizisinin oyuncuları kim? Çukur oyuncu kadrosu
5ffcadb55cf3b00d88631161

Çukur Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Uzlaşma Arduç, Perihan Savaş, Nur Sürer, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Damla Sönmez, Berkay Alev, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uysal, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı ve Çağrı Atakan oynuyor. Çağrı  Atakan Survivor dolayısıyla diziden ayrıldı. 

Çukur Yamaç (Aras Bulut İynemli) kimdir?

Koçovalı ailesinin gündüzleri kimyager, geceleri müzisyen ufak oğlu. Çukur’dan yıllar önce ayrılsa da ailesini ve Çukur’u korumak için mahalleye geri döner. Bu hareketi keza kendi hayatını hem de sevdiklerinin hayatını daha aşağı üst eder.

Aras Bulut İynemli kimdir kaç yaşında? 

1990 yılında İstanbul’da doğan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır. İlk olarak Arkadaki Sokaklar dizisi ile kamera karşısına geçen İynemli, 2010-2013 yıllarında Mete Dere karkaterini canlandırdığı “Öyle Bir Geçer Vakit Oysa” dizisi ile tanındı. 2013-2014 yılları aralarında “Harikulade Asır” dizisinde Şehzade Bayezid rolünü canlandırdı. 2015 yılında “Maral” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaştı. 2015-2016 yıllarında “İçerde” dizisinde Umut/Mert karakterini canlandırdı. Aras Bulut İynemli, “Çukur” dizisinde Yamaç karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Çukur Sultan (Perihan Savaş) kimdir?

İdris’in eşi, Koçovalı ailesinin bel kemiği, sözü kanun olarak kabul edilen bir bayan. Hayatını kocasına ve çocuklarına adayan Sultan, bütün güçlükler aleyhinde ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar.

Perihan Savaş Kimdir, Kaç Yaşında?

1956 yılında İstanbul’da doğan Perihan Savaş, 1971 yılında “Şehzade Sinbad Kaf Dağında” filmi ile sinemaya adım attı. O zamandan beri takriben 120 filmde rol bölge Savaş, 1974’te 11. Antalya Film Festivali’nde “Bedrana” filmindeki performansı ile En İyi Bayan Oyuncu ödülünü almıştır. 1989’dan beri televizyon dizilerinde rol bölge Perihan Savaş, halen “Çukur” dizisinde Sultan rolünü canlandırmaktadır.

Çukur Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil) kimdir?

Doğduğu ve çocukluğunun geçtiği Çukur’a intikam olmak için geri dönen, zalim bir mafya lideri. Yıllar sonradan Çukur’a geri dönen Vartolu, kimsenin bilmediği planlarını uygulamaya son derece kararlıdır.

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir, Kaç Yaşında?

1983 yılında Bursa’da doğan Erkan Kolçak Köstendil, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2008 yılında “Sonbahar Sancısı” filmi ile sinemaya adım atan Köstendil, Sakarya Fırat, Merhamet ve Ulan İstanbul dizilerinde rol aldı. Müthiş Asır: Kösem’de Şahin Giray Han’ı canlandıran Köstendil, halen “Çukur” dizisinde Vartolu rolünü canlandırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Çukur Kulkan Erdenet kimdir, kaç yaşında? Genco Özak hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde çukur kalkan erdenet, çukur kalkan erdenet foto ve çukur kalkan erdenet görseller hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.