Genel Blog

Çukur Emmi kimdir, öldü mü, portakal yedi mi? Kadir Çermik diziden ayrıldı mı?

38

Çukur Emmi kimdir, öldü mü, portakal yedi mi? Kadir Çermik diziden ayrıldı mı?

Çukur dizisinde Celasun, Karaca gibi sevilen karakterler ölerek diziden ayrılmıştı. Çukur’un Emmi’si Kadir Çermik’in de diziden ayrıldığı belirtildi. 

Çukur Emmi öldü mü?

Birsen Altıntaş yaptığı paylaşımda Çukur dizisi hakkında detayları paylaştı. Altıntaş, ”Çukur’da final öncesi her hafta yaşanan ölüm olaylarına önümüzdeki hafta 2 isim daha ekleniyor. Ay Yapım imzalı dizinin 126. bölümde usta oyuncu Müfit Kayacan’ın oynadığı Cumali amca, Kadir Çermik’in yaşam verdiği Emmi’yi öldürüyor. Hem dizide Uğur Yıldıran göre canlandırılan maskeli adam da ölüyor.” ifadelerini kullandı.

Kadir Çermik kimdir?

Kadir Çermik, 21 Temmuz 1977 yılında Van’da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Çoğu dizi ve sinema filminde seslendirme çalışmaları yapan Kadir Çermik ilk oyunculuk deneyimini 1999 yılında Yılan Hikayesi dizisi ile yaşamıştır. Bugüne kadar, Yeditepe İstanbul, Kuzenlerim, Müthiş Asır, Karadayı ve Beyaz Gece dizilerinde rol bölge Kadir Çermik son olarak Bana Sevmeyi Anlat dizinde rol almıştır.

Şimdilerde Show Tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur’da Çukur’da Muhittin Nam-ı değer Emmi karakterine yaşam veren Kadir Çermik 1.75 metre boyunda, 75 kilo ve Aslan burcudur.

 

Bir önceki yazımız olan Çukur Efsun kimdir, kaç yaşında, öldü mü? Damla Sönmez diziden ayrıldı mı? başlıklı makalemizde çukur, çukur efsun ve damla sönmez hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.