Genel Blog

Çukur final mi yapıyor? Çukur bitti mi, neden final yapıyor? Çukur hangi bölümde ne zaman final yapacak?

46

Çukur final mi yapıyor? Çukur bitti mi, neden final yapıyor? Çukur hangi bölümde ne zaman final yapacak?

Ekranların sevilen dizisi Çukur’un ilerleyen bölümlerde final oluşturacağı duyuruldu. Peki, Çukur ne süre final yapıyor? Çukur ne zaman bitecek? Çukur final mi yapacak? Çukur bitti mi? Çukur bitiyor mu?

ÇUKUR FİNAL Mİ YAPIYOR? ÇUKUR NEDEN BİTİYOR?

4 sezondur devamlı Çukur dizisi, final mi yapıyor? Çukur bitiyor mu? gibi sorular sorulmaya başlandı. Birsen Altuntaş haberine kadar, 2 takvim süre aşamasına uğrayacak. Çukur dizisinin ne zaman final yapacağı merak konusu oldu. Daha önce dizinin oyuncuları yaptıkları bir canlı yayında 125. bölümde final olacağını açıklamıştı. Son gelen haberler ise final haftasının mayıs ayına eşit geleceği yönünde… Yeni bir gelişme olmazsa ya bayram öncesi yani 10 Mayıs gibi ya da bayram sonrası projenin vedasının gerçekleşeceği kulislerde konuşuluyor. Yani Çukur’un tıpatıp en her yerde planlandığı gibi 4. sezonunda ekran macerası sona erecek.

ÇUKUR NIÇIN FİNAL YAPIYOR? NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’da olaylar adamakıllı hızlanıyor. Dizinin oyuncuları daha önceden yaptıkları bir canlı yayında 125. bölümde final olacağını açıkladı oysa son gelen bilgilere tarafından dizinin final haftası ileri bir tarihe alındı

Daha önce dizinin oyuncuları yaptıkları bir canlı yayında 125. bölümde final olacağını açıklamıştı. Son gelen haberler ise final haftasının mayıs ayına denk geleceği yönünde. Yeni bir gelişme olmazsa ya bayram öncesi yani 10 Mayıs gibi ya da bayram sonrası projenin vedasının gerçekleşeceği kulislerde konuşuluyor. Yani Çukur’un tıpkı en bitmiş planlandığı gibi 4. sezonunda ekran macerası sona erecek.

ÇUKUR HANGİ GÜN, NE VAKIT, SAAT KAÇTA?

Show ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Çukur her Pazartesi Show ekranlarında yayınlanmaktadır.Show ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Çukur 4. sezon 22. son birim ardından, 4. sezon 23.. birim fragmanı bu akşam, saat 20.00’da SHOW ekranlarında olacak.

Bir önceki yazımız olan Sefirin Kızı 41. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sefirin Kızı 40. bölüm ve fragmanı izle! Sefirin Kızı dizisi oyuncuları kimler? Sefirin Kızı konusu ne? başlıklı makalemizde star, star tv ve star tv dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.