Genel Blog

Çukur final senaryosu sızdı! Çukur dizisi finalde olacaklara çok şaşıracaksınız!

32

Çukur final senaryosu sızdı! Çukur dizisi finalde olacaklara çok şaşıracaksınız!

Bilgiyo – Çukur final ne süre olacak? Çukur final tarihi son bölümü belli oldu mu? Show Tv kanalında 4 sezondur reytinglerin altını üzerine getiren fenomen dizi Çukur’un final senaryosu sızdı. Geçtiğimiz günlerde duyurulduğu üzere bu sezon final yapacak olan Çukur dizisinin son haftalarına geldik. Vartolu, Kuzular, Erdenetler derken dizisinin final sezonunda gelen Amca Cumali karakteri …

Bilgiyo – Çukur final ne süre olacak? Çukur final tarihi son bölümü emin oldu mu? Show Tv kanalında 4 sezondur reytinglerin altını üzerine getiren fenomen dizi Çukur’un final senaryosu sızdı. Geçtiğimiz günlerde duyurulduğu üzere bu sezon final yapacak olan Çukur dizisinin son haftalarına geldik. Vartolu, Kuzular, Erdenetler derken dizisinin final sezonunda gelen Amca Cumali karakteri diziye agnostik bir yere çekmiş Celasun, Karaca ve son haftada Emmi karakteri ölerek diziye veda etti. Çukur dizisinin sonunda olacaklar seyirciye yaklaşık olarak pes dedirtecek cinsten olduğunu çoktan belirtelim.

Çukur’un final senaryosu sızdı!

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı ve 4 sene her tarafında meşhur isimlerin katılıp ölerek veda ettiği Çukur dizisinin senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor. Yayınlandığı zaman boyunca kesintisiz sosyal mesajlar vermesine karşın eleştirilerin odağı olmaktan hiç vazgeçilmeyen Çukur dizisi genç kuşağın Çukur işareti çizmesine ve sürekli dizide patlayan silahlar sebebiyle devlet büyüklerinin bile sert eleştirilerine maruz kalmasından nedeniyle bu sezon ekranlara veda ediyor.

Çukur 127. Birim

3 Mayıs 2021 Pazartesi yani bu akşam ekrana gelen Çukur 127. bölüm izleyenleri yeniden keza asap edecek hem de merak uyandıracak sahnelere tanıklık edecek. Geçtiğimiz hafta Amca Cumali kadar vurulan Emmi’nin cenazesinin ardından ölmeden önce söylediği başlıca savaş acilen başlıyor sözleri gerçekleşecek.

Çukur 4. Sezon 35. Bölüm

Çukur 4. sezon 35. bölüm Show Tv ekranlarında yayınlanırken dizinin bir fazla hayranı Çukur finalde neler olacak diye merak ediyor.

Emmi ’nin ölümü; Çukur ’da taşları yerinden oynatacak. Yamaç ’ın kendisini tehlikeye attığını düşünen Vartolu, bir kez daha Yamaç ’la aleyhinde karşıya gelecek. İkili arasındaki büyük gerilim, geçmişin kapanmayan yaralarını açığa çıkaracak. Koçovalılar, Emmi ’nin yasını tutarken; Yamaç, Efsun ’un da desteğiyle Amca ’nın hakiki yüzünü Vartolu ’ya kullanmak için harekete geçecek. Amca, yeni hamlesiyle Çukur ’da büyük bir savaş başlatacak. Aksiyon doymuş anlar nefesleri keserken, Yamaç ’ın yapacağı hamle Çukur ’da yeni bir dönüm noktası olacak.

Çukur dizisinin sonunda olacaklar pes dedirtecek!

teferruat geliyor. bomba gibi

Bir önceki yazımız olan Yasak Elma 110. bölüm fragmanı izle Fox TV 10 Mayıs yeni tanıtım başlıklı makalemizde 12., bölüm ve elma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.