Genel Blog

Çukur Karaca kimdir, kaç yaşında? Ece Yaşar nereli, instagram adresi ne?

7

Çukur Karaca kimdir, kaç yaşında? Ece Yaşar nereli, instagram adresi ne?

1994 yılında Ankara’da doğan Ece Yaşar, şu sıralar Çukur’da Karaca karakterine can veriyor. Peki fakat Çukur’un Karaca’sı Ece Yaşar kimdir? Ece Yaşar’ın özel hayatı ve teferruat! 

Çukur Karaca (Ece Yaşar) kimdir ?

Ece Yaşar 1994 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 1.65 boyunda 53 kg ağırlığındaki oyuncu başak burcudur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih-Coğrafya Fakültesi Oyunculuk alanında tamamlamıştır.

Oyunculuk alanında yeni olan Yaşar Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kara Sevda dizisinde Eda karakterini canlandırmıştır. Dizi de Deniz bebeğin bakıcısı rolünü üstlenen oyuncu ilk rolü ile büyük beğeni toplamıştır. Ece Yaşar, dizi dıştan tiyatro ile de ilgilenmektedir. Hayvan Çiftliği adlı tiyatro oyununda rol almıştır. Oyuncu doğayı, yeşili, denizi ve atları fazla sevmektedir.

 5fa04dd9c8c37325d0a8d2a2

Ece Yaşar, oyunculuğun yanı sıra yönetmen asistanlığı ve reklamlarda seslendirmeler de yapmece aktadır. Onu tanıyanlar kendisini nafi bir karakter olarak tanımlarlar. her zaman meraklı olan Ece Yaşar, kararlı bir karakterdir. Sahiden kırılgandır fakat kökleri toprağın derinliklerinde olan sağlam bir karaktere sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Mah Melek isminin anlamı nedir? Uyanış Büyük Selçuklu Mah Melek Hatun kimdir, nasıl öldü? Buse Meral hayatı! başlıklı makalemizde buse meral, seo haber ve uyanış büyük selçuklu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.