Genel Blog

Çukur Karaca ölecek mi? Ece Yaşar diziden mi ayrılıyor? Çukur Karaca kimdir, kim canlandırıyor?

41

Çukur Karaca ölecek mi? Ece Yaşar diziden mi ayrılıyor? Çukur Karaca kimdir, kim canlandırıyor?

Çukur Karaca öldü mü, Çukur Karaca diziden neden ayrılıyor, ölecek mi, hakkında açıklama yapıldı mı? Çukur Karaca’ya ne olacak? Ayrıntı haberimizde.

ÇUKUR KARACA ÖLÜYOR MU?

Çukur 4. sezon 32. bölüm fragmanında Karaca’nın, Cumali Amca göre boğulduğu görülüyor. Bunun üstüne Karaca ölecek mi araştırılması yapıldı. Henüz konu hakkında devlete ait bir tanımlama yapılmadı. Karaca karakteri ölecek mi, diziye devam edecek mi, diziden mi ayrılacak yeni bölümde netlik kazanacak.

ÇUKUR KARACA KARAKTERİNİ KİM CANLANDIRIYOR?

Çukur dizisinde Karaca karakterini “Ece Yaşar” canlandırmaktadır.

ÇUKUR KARACA (ECE YAŞAR) KİMDİR?

Ece Yaşar, Ankara 1994 doğumludur. Başak burcu olan başarılı oyuncu 1.65 boyunda ve 53 kg ağırlığındadır. Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih-Coğrafya Fakültesi Oyunculuk alanında tamamlamıştır.

Ece Yaşar birçok dizide ve tiyatroda rol almıştır. Star TV’de yayınlanan Kara Sevda dizisinde Eda karakterini canlandıran başarılı oyuncu Hayvan Çiftliği isimli tiyatro oyununda da rol almıştır.

Çukur’da Karaca karakterini canlandıran Ece Yaşar oyunculuğun yanı sıra yönetmen asistanlığı ve reklamlarda seslendirmeler de yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Teşkilat 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat yeni bölümde neler olacak? Teşkilat 6. yeni bölüm izle! başlıklı makalemizde gündem, haber ve teşkilat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.