Genel Blog

Çukur ne zaman bitecek? Çukur ne zaman final yapacak? Çukur ne zaman, neden bitiyor? Çukur kaçıncı bölümde final yapacak?

23

Çukur ne zaman bitecek? Çukur ne zaman final yapacak? Çukur ne zaman, neden bitiyor? Çukur kaçıncı bölümde final yapacak?

Bugün ekranlara gelen Çukur dizisi, yeniden Çukur severlere dizinin final tarihini merak ettirdi! Çukur’un değişmesi ve Cumali amcanın eline düşmesiyle dizinin zaten sonunun geldiği belliydi. bununla birlikte yapımdan bir yorumlama geldi! Çukur bitiyor! Bu sezon biteceği zaten söylenilen Çukur’un hangi bölümde final oluşturacağı belirlenmiş oldu. İşte, tüm soruların cevapları!

ÇUKUR’A NE OLDU? ÇUKUR NEDEN DEĞİŞTİ?

Çukur, 4. sezon son bölümlerde izleyiciler dönüşmüş değiştirilmiş bir Çukur ile karşılaştı. Hayliyle herkesin aklına Çukur’a ne oluyor? sorusu geldi. “Çukur’un çehresi değişiyor” sloganı ise kafaları daha da karıştırdı. Yamaç Koçovalı, Afganistan’da olduğunu zannettiği sürgün dönemlerinin gerisinde Çukur’a döndü ve Çukur’u apaçık bırakmadı. Karşısına şimdinin modern Balat’ı çıktı! Bunun sebebi ise, Çukur’da 2 takvim vakit atlaması yaşanması oldu.

ÇUKUR NE ZAMAN BİTİYOR, FİNAL YAPIYOR?

Çukur’un final oluşturacağı zaten biliniyordu, ama kaçıncı bölümde biteceği bilinmiyordu. 4 sezonlardır ekranlarda bulunan Çukur dizisinde bu sezon final yaşanacak! Daha önce dizinin oyuncuları yaptıkları bir canlı yayında 125. bölümde final olacağını açıklamıştı. Son gelen bilgilere kadar dizinin final haftası ileri bir tarihe alındı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; yeni bir gelişme olmazsa ya bayram öncesi yani 10 Mayıs gibi ya da bayram sonrası projenin vedasının gerçekleşeceği kulislerde konuşuluyor. Yani Çukur’un tıpkı en her yerde planlandığı gibi 4. sezonunda ekran macerası sona erecek. Bunun için Mayıs’ın 2. haftası dikkat çekici ediliyor!

Bir önceki yazımız olan Çukur 118. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 4. sezon 26. bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur yeni bölüm izle! Çukur canlı izle! başlıklı makalemizde dizi, film ve show türk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.