Genel Blog

Çukur ne zaman, saat kaçta? Çukur hangi gün, hangi kanalda? Çukur 116. yeni bölüm fragmanı izle! Çukur son bölümde neler oldu? Çukur son bölüm izle!

21

Çukur ne zaman, saat kaçta? Çukur hangi gün, hangi kanalda? Çukur 116. yeni bölüm fragmanı izle! Çukur son bölümde neler oldu? Çukur son bölüm izle!

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Ayrıca aksiyon sahneleri, ayrıca komedisi ayrıca de oyuncu kadrosuyla ile izleyicileri ekrana bağlayan Çukur hakkında izleyiciler Çukur saat bugün var mı? diye soruyor. Peki, Çukur ne vakit, saat kaçta? Çukur hangi gün, hangi kanalda? Çukur 116. yeni bölüm fragmanı izle! Çukur son bölümde neler oldu? İşte teferruat haberimizde…

ÇUKUR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Show ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Çukur 115. son bölüm peşinde, 116. bölüm fragmanı ile 15 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de sevenlerinin karşısına çıkacak.

ÇUKUR YENİ BIRIM HANGİ GÜN, HANGİ KANALDA?

Show ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Çukur her Pazartesi Show TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

ÇUKUR BÜTÜN BÖLÜMLERİNİ KESİNTİSİZ OLARAK BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

ÇUKUR 116. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yamaç, mahalledeki sokaklarda geçmişini ararken hayret verici yeniliklerle karşılaşacak.

Bir zaman etrafında olup bitenleri anlamaya çalıştıktan sonra Cumali’nin karşısına çıktığında onun da çok değiştirilmiş olduğunu görecek. İki kardeş hasret giderirken farklı geçirdikleri yıllarda yaşadıkları şeyler merak konusu olacak. Yamaç’ın geri döndüğünü duyan Kulkan, Efsun kozunu uygulamak için harekete geçecek. Amca’nın mahallede kurduğu yeni düzenin detayları ağır ağır ortaya çıkarken yanında olanlar ve karşı olanlar arasındaki ayrım da belirgin bir şekilde görülecek. Koçovalı evinde ve mahallede değişen dengeler herkesi şaşırtacak. Yamaç ve Amca’nın ilk karşılaşması ilgiyle beklenecek.

ÇUKUR 115. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yamaç’ın Kulkan göre Afganistan‘da tutulduğu yerden geri dönüp dönemeyeceği ise merakla beklenecek.

Yamaç’ın bir anda ortadan kaybolması Koçovalılar’ı üzüntü içinde bıraksa da Vartolu’nun Cumali Amca’yla birlikte Çukur’a geri dönmesi aileyi daha büyük bir sürprizle karşılaştıracak. Yamaç’ın Kulkan tarafından Afganistan’da tutulduğu yerden geri dönüp dönemeyeceği ise merakla beklenecek.

Bir önceki yazımız olan Uyanış: Büyük Selçuklu ne zaman, saat kaçta? Uyanış: Büyük Selçuklu hangi gün, hangi kanalda? 15 Şubat Uyanış Büyük Selçuklu 21 yeni bölüm canlı izle! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.