Genel Blog

Çukur Seher kimdir? Begüm Akkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

27

Çukur Seher kimdir? Begüm Akkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Çukur dizisinde Seher karakterine Begüm Akkaya yaşam vermektedir. Dizinin izleyicileri Çukur’un Seher’i kimdir sorusunu araştırıyor. İşte Çukur’un Seher’i Begüm Akkaya hakkında bilgiler… 

Çukur Seher kimdir?

Begüm Akkaya, başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı, ‘Çukur’ dizisinde Seher karakterine hayat verecek. Özkaya, Son olarak ‘Yeni Hayat’ dizisiyle seyirci karşısına çıkmıştı.

Begüm Akkaya kimdir?

Çukur dizisinin Seher’i Begüm Akkaya, 8 Şubat 1991 tarihinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tiyatro eğitimi gördü. Beşinci Boyut isimli dizi ile ilk kez kamera karşısına geçti. Adana Altın Koza Film Festivali Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü (Nergis Bayan) ödülü şampiyon başarılı oyuncu Begüm Akkaya, uzun bir süredir ekran macerasını sürdüren Çukur dizisinin kadrosuna Seher rolüyle katıldı.

Bir önceki yazımız olan Çukur Kulkan Erdenet kimdir gerçek adı ne? Genco Özak kim boyu ve yaşı kaç? Kulkan ne demek? başlıklı makalemizde çukur dizisi, genço özak ve kulkan erdenet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.