Genel Blog

Çukur Seher kimdir, kaç yaşında? Begüm Akkaya nereli, hangi dizilerde oynadı?

17

Çukur Seher kimdir, kaç yaşında? Begüm Akkaya nereli, hangi dizilerde oynadı?

Çukur dizisinde Seher karakterine Begüm Akkaya hayat vermektedir. Dizinin izleyicileri Çukur’un Seher’i kimdir sorusunu araştırıyor. İşte Çukur’un Seher’i Begüm Akkaya hakkında bilgiler… 

Çukur Seher kimdir?

Begüm Akkaya, başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı, ‘Çukur’ dizisinde Seher karakterine yaşam verecek. Özkaya, Son olarak ‘Yeni Hayat’ dizisiyle seyirci karşısına çıkmıştı.

Begüm Akkaya kimdir?

Çukur dizisinin Seher’i Begüm Akkaya, 8 Şubat 1991 tarihinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda tiyatro eğitimi gördü. Beşinci Boyut isimli dizi ile ilk olarak kamera karşısına geçti. Adana Altın Koza Film Festivali Türkan Şoray Umut Veren Genç Bayan Oyuncu Ödülü (Nergis Bayan) ödülü şampiyon başarılı oyuncu Begüm Akkaya, uzun bir süredir ekran macerasını sürdüren Çukur dizisinin kadrosuna Seher rolüyle katıldı.

Bir önceki yazımız olan Çukur Cumali kimdir, kaç yaşında? Müfit Kayacan nereli, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde çukur, çukur cumali ve çukur cumali koçovalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.