Genel Blog

Davut Kıranlı intihar mı etti? Son dakika Davut Kıranlı öldü mü? Müge Anlı’ya katılmıştı…

24

Davut Kıranlı intihar mı etti? Son dakika Davut Kıranlı öldü mü? Müge Anlı’ya katılmıştı…

Müge Anlı’nın programına başvuruda bulunarak eşinin bulunmasını isteyen Davut Kıranlı ile ilgili manâlı bir iddia ortaya atıldı. Kıranlı’nın yaşanan gelişmeler sonrası intihar ettiği iddia edildi.

Davut Kıranlı, son olarak 12 Şubat günü Müge Anlı’nın programına katılarak gündeme gelmişti. Karısının işe aldığı şoförü kadar kaçırıldığını ve eşini geri istediğini çoğu kez dile getiriyordu. Ama programa katılan Sevgi Kıranlı ve şoför Muammer Akrobat birbirlerine aşık olduklarını açıklama etmişlerdi.

DAVUT KIRANLI İNTİHAR MI ETTİ, ÖLDÜ MÜ? SON DAKİKA!

Karısını fazla sevdiğini anlatan benzer Davut Kıranlı; “Köyümüze gelen bir şoför vardı. 35 yaşındaki Muammer Cambaz adında bir adamdı. Karıma sihir yaptı, kaçırdı. Sevgi ile aramızdaki aşk çok büyüktü. Öbür koltuklarda bile oturmazdık. Muammer, evime geldi. Kül döktü, aşık etmek için sihir yaptı. Karımı kaçırdı” ifadelerini kullanarak eşini geri istediğini söyledi. Müge Anlı kısa zaman sonradan Sevgi Kıranlı ve Muammer Cambaz’ı bulduğunu açıkladı. Oysa Sevgi Kıranlı, kendi rızası ile Muammer ile kaçtığını ona fazla aşık olduğunu söyledi.

Yaşanan gelişmeler sonrasında sosyal medyada Davut Kıranlı’nın araç önüne atlayarak intihar ettiği bahis edilse de konuya ilişkin demin bir tanımlama yapılmadı. Kıranlı olayı ile ilgili yeni gelişmelerin Müge Anlı’nın 15 Şubat’taki programında aktarılması bekleniyor.

 

Bir önceki yazımız olan Wakanda forever ne demek? Wakanda neresi? başlıklı makalemizde icerikhaber, seohaber ve wakanda hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.