Genel Blog

DCP Setup Maker

17

DCP Setup Maker

DCP Setup Maker, oldukça güçlü ve kullanımı çok basit olan bir kurulum dosyası hazırlama programı. Ücretsiz olarak dağıtılan program sayesinde kendi kurulum dosyalarınızı bilgisayarınız üzerinde kolayca hazırlayabiliyorsunuz.

Sorunsuz ve birden fazla platformda çalışan kurulum dosyaları oluşturmanızı sağlayan programın arayüzü bu tür bir programa göre oldukça sade. Bu nedenle kullanırken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Kolay kullanımı dışında oldukça hızlı işlem yapan program, karışık masaüstü yada web kurulum dosyaları oluşturma işlemlerinizi hemen halledebiliyor.

Programı yükledikten sonra tüm işlemler adım adım ilerliyor. Yani kurulum dosyası oluştururken, adımları izleyerek zorlanmadan istediğiniz kurulum dosyasını elde edebilirsiniz. Yapacağnız işlemler sırasında size yardım eden arayüz sayesinde bu programı gerçekten çok basit şekilde kullanabiliyorsunuz. Fakat bu tür bir programın kullanımı için belirli bir seviyede bilgisayar tecrübenizin de olması gerekiyor.

Düzenli olarak kurulum dosyaları oluşturmanız gerekiyor ve bu işi yapabilmek için bir program arıyorsanız, DCP Setup Maker programını hemen ücretsiz indirip kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

İndir

Bir önceki yazımız olan Puran File Recovery başlıklı makalemizde Puran File Recovery İndir - Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı - Tamindir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.