Genel Blog

Defne Samyeli nostalji rüzgarı estirdi

23

Defne Samyeli nostalji rüzgarı estirdi

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli (48), sosyal ağ hesabında yaptığı sinyâl paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Samyeli, geçmiş ait bir dergi çekiminden kareleri Instagram sayfasında takipçilerinin beğenisinde sundu.

608e714ebf21441f6452c418

Ünlü ismin paylaşımı, kısa süre içinde binlerce açıklama ve alkış oldu. Samyeli’nin paylaşımına düştüğü anekdot ise uyarı çekti:

“Arşivimde işim vardı… Neler buldum neler… En sevdiğim kapağım bu, çünkü bu çekimde Deren Talu karnımda… 7,5 aylık. Eylül 1996.”

Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu, geçen aylarda verdiği röportajda annesi ile olan ilişkisi hakkında konuşmuştu. Annesi gibi oyuncu olan Deren Talu, ” bir sırdaş ve seyahat arkadaşıdır. Onun kızı olmak, bana gayretli, adaletli ve iyi bir insan olmayı öğretti” demişti.

Bir önceki yazımız olan Özcan Deniz'den eski eşine: Feyza hasta bir anne! başlıklı makalemizde özcan deniz'den hakan inal, özcan deniz'den mesaj yağmuru: vasat insan ve özcan deniz'den sürpriz karar: eski eşini de güneş 1 34 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.