Genel Blog

Demet Akalın Sosyal Medyada Bu Kez de Bill Gates ’e Dil Uzattı

16

Demet Akalın Sosyal Medyada Bu Kez de Bill Gates ’e Dil Uzattı

Bilgiyo – Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından çoğu kez laf ettiren Demet Akalın, bu kere de dünyanın en zenginlerin insanlarından biri olan Bill Gates’e dil uzattı. Resmi sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımda Bill Gates’in koronavirüsü dünyaya yaydığı için ah aldığını ve bunun sonucunda boşandığını iddia etti. Attığı her adım, ağzından çıkan her laf durum olan Demet …

Bilgiyo – Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından çoğu kez laf ettiren Demet Akalın, bu defa de dünyanın en zenginlerin insanlarından biri olan Bill Gates’e dil uzattı. Devlete Ait sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımda Bill Gates’in koronavirüsü dünyaya yaydığı için ah aldığını ve bunun sonucunda boşandığını iddia etti.

Attığı her adım, ağzından çıkan her laf olay olan Demet Akalın, adeta her gün bir olayla gündeme geliyor. Sosyal medyada çoğunlukla eleştiri bombardımanına uğrayan meşhur şarkıcı, şimdi de dünyanın en varlıklı insanlarından biri olan Microsoft ’un kurucusu Bill Gates ’in boşanması olayını diline doladı. Demet Akalın ’a  kadar; Koronavirüs ’ü dünyada yayılmasına niçin olan insan olan Bill Gates ’miş ve bu yüzden çok “ah” almış!

Dilinin Kemiği Yok

Herkesin de malumu olduğu gibi Demet Akalın en sık magazin gündemine gelen isimlerinden biri. Bilhassa de gündeme dair sosyal medyada yaptığı yorumlar, diğer sosyal medya kullanıcıları tarafından sıklıkla eleştiriliyor. Magazin dünyasının en fazla gündeme gelen isimlerinden biri Demet Akalın, biri de Seren Serengil oluyor. Her iki isim de sıklıkla yaptığı açıklamalarla sıklıkla magazin gündemine geliyor. Oysa Demet Akalın ile Seren Serengil aralarında da büyük bir fark var. Seren Serengil kasten gündeme varmak için sansasyon yaratırken, Demet Akalın “Dilin kemiği yok” değiminin ete kemiğe bürünmüş hali.

Demet Akalın az daha sosyal medyanın eleştiri kraliçesi haline geldi. Bütün sosyal ağ mecralarında ayrı ayrı eleştirilerin hedefi olan Demet Akalın, yaptığı bütün açıklamalarla belirtilen bir kitle tarafından eleştiriliyor. Bilhassa de yaptığı tüm paylaşımlarda yazım yanlışlarıyla eleştirilen meşhur şarkıcı, bu durumu kafaya takmıyor.

Demet Akalın’ın en çok eleştirildiği açıklamaları aralarında “Geçinemiyorum” ve “Gariban Demet” açıklamalarıyla eleştirilen Demet Akalın, sunduğu programda bütün kapanma öncesi binlerce kişinin Bodrum’a akın ettiğini öğrenince çıldırdı. Bunun üstüne “Kimse param değil demesin, herkesin Bodrum ’da evi var!” sözleriyle eleştirildi.

Demet Akalın Diline Bu Defa Bill Gates’i Doladı

Bundan Böyle eleştirildiğinde değil, eleştirilmediği süre rahatsız olan Demet Akalın, son paylaştığı tweette dünyanın en zengin insanlarından biri olan Bill Gates ’in 27 takvim eşi Melinda Gates ’deri ayrılığını “ah almaya” ilişkilendirmesi sosyal medya kullanıcıları tarafından tekrar sert bir şekilde eleştirildi.

Demet Akalın’ın attığı bu tweet, tekrar sosyal medya kullanıcıları kadar sert bir şekilde eleştirildi. Bill Gates’in boşanmasının altındaki sebebi takdiri ilahi olarak olarak değerlendiren Demet Akalın, Koronavirüsü dünyaya yayan kişi olarak da Bill Gates’i hedefe koydu. Bu sebepten fazla ah aldığını söyledi. Meşhur dolar milyarderinin boşanmasını da bu sebebe bağlayan Demet Akalın yeniden linç yemeden duramadı.

Bir önceki yazımız olan Elon Musk ’ın desteklediği Dogecoin değeri Ford, Twitter ve Tether ’i geride bıraktı! başlıklı makalemizde dogecoin, elon musk ve tweet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.