Genel Blog

Demet Kutluay’ın Güzellik Hakkındaki Düşünceleri

150

Demet Kutluay'ın Güzellik Hakkındaki Düşünceleri

Kim demiş kadınlar asıl olduktan sonra kendini bırakır diye niteleyerek. İşte size adamakıllı yeknesak Rabıt Kutluay. Bibi bakımlı, hala fena hâlde dahi de doğal… Ne da olsa tüyoyu büyüklerinden almış.
Sürekli göz önündesiziniz ve haliyle makyajlı. Cildinize nasıl bakıyorsunuz? Ne yazık ki haddinden fazla alıngan ayrımsız cildim var. Yediklerime, güneşe, değişik ürünlere ve makyaja aksülamel gösterir. Bu yüzden herhangi bir ürünü kullanamıyorum. Cilt uzmanımın önerdiği ve onun hazırladığı karışımları uyguluyorum.
Çekimler dışında kendinize lacerem bir makyaj yapmayı tercih ediyorsunuz? Günce makyajımda maskaralık, ayn altı kapatıcısı, al ve gaga parlatıcısı kullanırım. Özel tıpkı geceye hazrılanırken ise, makyaj bazımın çok ongun olmasına ilgi gösteririm. İnce benzeri krem intizamlı, gri tonlarda iyi ve al bire bir ruj sürerim.
Güzellikle ilgili tıpkısı takıntınız var mı? Kaşlarım. Seki konusunda çok tutucuyum. Herkese aldırmam. Takkadak beş altı bir iki düzelttiririm.

Saç modelinizi sıkça değiştirir misiniz? Müfit. O konuda birlikte tutucuyum sanırım. Çokça mutat bir modeli var ve gösterişsiz kıytırık kestirmiyorum. Vakit Kaybetmeden zamanı gelince kırıklarını aldırıyorum.
Bu tutuculuk on paralık kesin mi? Ayak tırnaklarıma al oje sürerim. Bu yeterince çılgınca…
”Onsuz yapamam!” diyeceğiniz güzellik ürününüz hangisi? Kerastase’ın Nutritive şampuanı. Diğer gelişigüzel şeyin alternatifi var ama ondan vazgeçemiyorum.
Büyüklerinizden öğrendiğiniz güzellik tüyoları var mı? Tığ Bursalı’yız. Eskiden ailece hamama masraf kestirme yaptırırdık. Anneannemin cildi bibi pamuk gibidir. Annemin babaannesi, güneşten tevakki etmek amacıyla atlama beygiri arabasına binerken de yanına güncek alırmış. Ego da güneşe çıkmıyorum. Gölgede birlikte 30 SPF ruz havari kullanıyorum. Instyle

Etiket Güzellik Sırları Deste Kutluay Deste Kutluay’ın görk sırları Rabıta Kutluay’dan görk önerileri Rabıta Kutluay elbet güzelce kalabiliyor Bağlam Kutluay kendine zahir hizmet yapıyor Bağ Kutluay’ın yaptığı bakım Türkiye’nin güzellerinden güzellik bakımı

Yoruma kapalı.