Genel Blog

Demet Özdemir, yaklaşan doğum günü için hayranlarından bakın ne istedi?

60

Demet Özdemir, yaklaşan doğum günü için hayranlarından bakın ne istedi?
Demet Özdemir, yaklaşan doğum günü için hayranlarından bakın ne istedi?

.com/Ilim – Sonuç dönemin arz çokça konuşulan ve dikkat çeken güre oyuncularından olan Ilgi Özdemir, sosyal medyanın dahi gündeminden düşmeyen benzeri âdem evladı. Erkenci Kuş dizisinde Duygusal Yaman ile alıcı karşısına geçen oyuncu, romantik komedi tarzındaki bu dizinin ardından hayran kitlesini de büyüttü.

Oyuncu, henüz sonradan farklı bir yeğleme yaparak bu posta dram dizisinde uyutmak istedi ve tv8’üstelik yayınlanan Doğduğun Karı Kaderindir dizisinde İbrahim Çelikkol ile başrolde oynuyor.

1992 doğumlu olan aktör, güre yaşına rağmen kariyer basamaklarını akva ve emniyetli adımlarla tırmanıyor. Hayranlarının iri tıpkı gönülden strateji ettiği Deste Özdemir, instagram sayfasından sevenlerine benzeri plan iletti sonuç olarak.

26 Şubat’ta eskimemiş yaşını kutlayacak olan oyuncu, sonuç dönemde metin çok ünlü ismin yaptığı kadar, kendisine bağış uzatmak isteyenleri henüz kandırıcı aynı işe yönlendiriyor!

Hayranlarına, sevenlerine tıpkısı fikir ileten Deste Özdemir, ‘iyilikpaylaş’ adresini göstererek kendisine armağan çarpmak isteyenlerin Koruncuk Vakfı’na ihsan yapmalarını kâm etti.

Yapılan dürü, kız çocuklarının okuması üzere kullanılacak. Bent Özdemir, ‘iyilikpaylaş’ adresinin paylaşımını repost ederek “Pamuk yabancılar zırh mi?” mesajıyla duygu bıraktı.

İsteyenler “Deste Özdemir doğum gününü kızlar üzere Koruncuk Vakfı’na paylaşıyor” notuyla yayınlanan paylaşımdan pekâlâ bağış yapabileceklerini öğrenebilir…

İşte Ilgi Özdemir’mağara paylaşımı…

Demet Özdemir, yaklaşan doğum günü için hayranlarından bakın ne istedi? 1

Yoruma kapalı.