Genel Blog

Dilara Aksüyek maskesiz

31

Dilara Aksüyek maskesiz

Dilara Aksüyek, önceki gün Cihangir’de görüntülendi. Köpeğini hava aldırmaya çıkardığını söyleyen oyuncunun, tedbirlere uymadığı görüldü. Maskesiz dolaşan Aksüyek, bir ara arkadaşıyla sohbet etti.�

AŞKLARI BÖYLE ORTAYA ÇIKMIŞTI

Dilara Aksüyek (33) ile Övünç Bay (24), geçtiğimiz kasım ayında Cihangir’de bir mekanda objektife takılmıştı. Aksüyek, meslektaşı Iftihar Bay’ı gece boyunca öpücüklere boğmuştu. İkilinin aşkı böyle belgelenmişti.

Sevgilisinden 9 yaş ufak olan Onur Bay muhabirlerin aralarındaki yaş farkını sorması üstüne “21’inci yüzyılda bundan böyle böyle şeylerin konuşulması can sıkıcı. Yaş farkı sorun yok, biz mutluyuz. Her şey çok güzel gidiyor” demişti.

YASAKLANMIŞ DELDİLER!

Dilara Aksüyek- Övünç Bay çifti, geçtiğimiz ay Cihangir’de görüntülendi. Yeni aşıklar, sokağa çıkma yasağının olduğu gün yasağı deldi. Aksüyek ve Bay, kapalı alanda sigara içti. Mekandan paket servis aldıklarını bahis eden çift, içerde de maskesiz dolaştı. (Uyruk)

601fa9735cf3b012c41a3a12

Bir önceki yazımız olan Demet Özdemir ve sevgilisi Oğuzhan Koç'tan romantik poz başlıklı makalemizde demet özdemir, demet özdemir fotoğrafları ve ilk fotoğraf hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.