Genel Blog

Diletta Leotta kimdir? Can Yaman’la anılan Diletta Leotta Ryan Friedkin ile görüntülendi

14

Diletta Leotta kimdir? Can Yaman’la anılan Diletta Leotta Ryan Friedkin ile görüntülendi

Diletta Leotta’nın Ryan Friedkin ile arkadaşça görüntülerinin ortaya çıkmasının ardındaki gözler Can Yaman’a çevrildi. Instagram hesabında birlikte çekildikleri fotoğrafları duran Yaman’ın konuya ilişkin neler söyleyeceği merak konusu oldu. Peki, meşhur sunucu Leotta kimdir?

DİLETTA LEOTTA KİMDİR? CAN YAMAN İLE ANILAN LEOTTA KAÇ YAŞINDA?

Diletta, 1991’de İtalya’nın Sicilya Özerk Bölgesi’nde yer alan Katanya isimli küçük bir şehrinde doğdu. 18 yaşında ise kariyerine başlatmak için Roma’ya taşındı. Çünkü defalarca kameralar önünde edinmek istiyordu. 

Diletta annesi ve babasının birlikte tek çocuğu. Annesinin önceki evliliklerinden bir abisi, bir kız kardeşi var. Babasının önceki evliliklerinden ise iki kız kardeşi var. Ailesiyle fazla yakın ilişkilerinin olduğu aşina Diletta, bir plastik cerrah olan abisi Mirko ile dost gibi. 

Diletto 2009 yılında Miss Italy seçmelerine katılmıştı. Şu lahza ülkenin en seksi kadınlarından olsa da, Miss Italy’nin birincil seçmelerini bile geçememişti. 

608aa138bf21441518a4828d

Dilette Leotta kariyerine Sky Sport’ta 2. Lig maçlarını anlatarak başladı. İtalya’nın özel Spor yayınlarını yapan ve abonelikle sistemiyle çalışan Dazn kanalına geçmesiyle 1.Lig maçlarıyla ilgili yayınlarına başladı. Yalnızca, televizyonda değil sonradan yayınlarını radyoda da sürdürdü. Bu yayınlar popülaritesini daha da artırdı, hakkındaki dedikodular arttı. 2017’de bir televizyon programında özel hayatının gizliliği hakkında konuştu oysa bu sefer de eleştirilen ‘açık bulunan’ kıyafeti oldu. İtalyan hakkı bu sefer de şöyle dedi “Bu değin açık bir elbiseyle mahremiyet hakkında konuşamazsın!”. Diletta magazinin favori figürlerinden biri oldu. 

İtalya’nın meşhur boksörü Daniele Scardina ile yakınlaştı. 2020’de ise ilişkilerini duyuru ettiler. Mart ayından itibaren çift, karantinayı da birlikte geçirdi. Fakat sonradan çift, maceralı bir şekilde ayrıldı.

Bir önceki yazımız olan Selin Şekerci eğlenceli anısıyla herkesi kahkahalara boğdu başlıklı makalemizde ibrahim selim, magazin ve oyuncu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.