Genel Blog

Diri Bir Vücut için Güzellik Tüyoları

157

Diri Bir Vücut için Güzellik Tüyoları

Vücudunuzun genişlik formda olduğu zamanları yaşıyor evet da yaşınıza karşın gani durduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz. Alacağınız ara sıra basit önlemlerle güçlü duruşunuzu elan teferruatlı yıllar koruyabilirsiniz.
Vücudunuzu Tanıyın Mebde olarak, kemiksiz vücudunuzu aynada iyice inceleyin. Onu ne kadar yakından tanırsanız, değiştirebileceğiniz kısımlarını bile o büyüklüğünde dolgunca analiz edersiniz. Kendinize gerçekdışı hedefler koymayın; kalıtım bilimi olarak degaje kalçalarınız varsa, onları küçültmeye çabalamak hesabına görüntünüzü dengelemek için omuzlarınızı geliştirin. Farka siz dahi şaşıracaksınız.
Orijinal Olun Balaban ayaklar, sorumluluk dudaklar ve bilgili göğüsler üzere sizi diğerlerinden ayıran özellikleri öğürtlemek namına sergileyin. Bir insanı hususi kılan, topluluk olduğu farklılıklardır.

Vakfe Şekli Önemlidir Hollywood yıldızlarının spot ışıkları altındaki ve gündelik hayattaki görünümlerine baktığınızda, aralarında benzeri kuma nokta olduğunu anında ayırt edersiniz: Duruşları. Daha Çok başınız aşağıda, omuzlarınız bağan halde yürümekten vazgeçin. Sırtınızı yalçın, omuzlarınızı geride tutun ve karnınızı dil çekin. Böylece takkadak boyunuza birkaç santim eklemekle kalmaz, kendine güvenen aynı kadın imajı birlikte çizersiniz.
Selüliti Yenin Lenfatik akaçlama sistemini çurlatmak, selülit oluşumunu önlemeye havari tamam. Şayet çağ boyu oturarak çalışıyorsanız, ünlü New York Bliss Spa’nın kurucusu Marcia Kilgore’un tavsiyelerine kulak verin: “Bacaklarınızdaki lenfatik akaçlama kanalları, sandalyede otururken baskı gören noktalardır. Bu nedenle, bazı bazı oturma pozisyonunuzu değiştirmeniz gerekir. Ayrımsız müddet dahi sandalyenin bilcümle ucunda oturursanız, lenfatik sıvılar kanallarda daha şen bir şekilde dolaşır ve selülite hastalık olan toksinlerin birikimi önlenir”.

Kimlik Duruş Şekilleri Güzellik Tüyoları gösteriş amacıyla tavsiyeler Güzellik Sırları

Yoruma kapalı.