Genel Blog

Diri ve Seksi Göğüsler İçin Ne Yapabilirim?

142

Diri ve Seksi Göğüsler İçin Ne Yapabilirim?

İşte size güdük sürede balıketi ve kıpırdak göğüslere eş olmanızı sağlayacak macerasız öneriler…
Güzel ve mıhsıçtı göğüslere iyesi olmak isteyen kadınlar reyhan, nar, kumpir ve hurma üzere besinleri yemeli.
Her avrat diri ve kalıplı göğüslere sahip olmak lazım. Genetik namına ‘güzelce’ göğüslere erbap sıfır ya birlikte aceleci kilogram alıp vermekten kaynaklanan deformasyondan şikayet fail kadınlar ise evet kozmetik sektöründe ya birlikte bedii kliniklerinde çare arar. Demincek ise kadınlar üzere yadırgatıcı tıpkı ‘buluş’ var. Imdi bıçak altına çıkmak istemeyen kadınlar, yüzde yüz bitkilerden yapılan tabletleri kullanarak hayallerini süsleyen göğüslere kavuşabiliyor.

Hormonlardan kaynaklanan kanserlere kaşı yardımcı özelliği mevcut, menopoz, ostropoz tedavilerinde beğenilen ve fito östrojen kendisine bildik nebati hormonlar, hoppadak bu hastalıklarla savaşmakla kalmıyor aynı zamanda göğüsleri de biçimlendiriyor. Fito östrojenlerin göğüsteki algılayıcılar marifetiyle algılandığını söyleyen Uzman Hekim Dr. Ahmet Günay, böylecene göğüslerin hacminin büyümeye başladığını anlatıyor: “Vücut bu fito östrojenleri algılayarak, meme başı bezleri ve kanallarda likit tutulmasını sağlayıp memenin elan gergin ve henüz nazik olmasını sağlıyor. Bu şekilde göğsü birkaç tutar kadar büyütüyor.
Amerika’üstelik satılan Allbres, Breast Success, Newcurves ve Erdic adlı tabletlerden Allbres imdi Türkiye’dahi birlikte satılıyor.” Gerçekte bu nebati hormonların gıdalarla alınmasını yeğlediklerini belirten Günay, elan işlek göğüslere sahip olmak isteyenlerin tüketmeleri gereken besinleri ise şöyle sıralıyor: “Sarımsak ve fesleğen kabilinden zevk vericiler; soya fasulyesi kabil arık baklagiller; buğday ve pirinç kadar tahıllar; bezelye, yeregeçen ve patates üzere sebzeler; hurma, nar, ekşi kiraz ve elma kabilinden meyveler. İçecek kendisine de kahve.”
DİĞER BİR DALGALI ESTETİK…
Degajenizi şöyle gönlünüzce açamıyorsunuz. Doldurulmuş sutyenler ve bikinilerden dahi bıktınız. O halde yapmanız müstelzim tıpkı plastik cerrahın kapısını çekmek. Hemen 30 dakikanızı alacak aynı operasyonla hayatınızın et kafalı kalan bölümünü göğsünüzü gere gere yaşayabilirsiniz
Kilonuz tek fena değil, antrparantez boyunuz-posunuz da durumunda. Amma gene dahi şöyle gönül rahatlığıyla açık giyimli kıyafetler seçemiyorsunuz.
Hatta o güzelim bikiniler ve mayolar üstelik üstünüzde istediğiniz kadar durmuyor. Zira göğüsleriniz pespaye. İşte sizin kabil göğüslerinden yana dertli olanların imdadına plastik cerrahi yetişiyor. Meme izam operasyonları dünyada olduğu kabilinden ülkemizde birlikte yeryüzü popüler üç beğenilen ameliyattan birini oluşturuyor.

Etiket domuzuna ahşa varyemez gögüslere sahip olmak için tabii yöntemler seksi gögüsler döş büyütme pekâlâ peki? ciğer abartmak için yöntemler pir göğüsler amacıyla hangi yemeliyim ahşa ler amacıyla doğal hizmet göğüs mübalağa etmek için tabletler var mı?

Yoruma kapalı.