Genel Blog

Diyet Hataları

133

Diyet Hataları

Rejim hataları; Sonsuz diyette olduğunuz halde bire bir türlü zayıflayamıyor musunuz.İşte buna sebep olan kefaret hatalarını sizler üzere araştırdık.

Acul Diyetlere Yeter Olmak

Benzeri haftada 10 kilogram zayıflayacağınızı vadeden tek özdek yemediğiniz yemeden içmeden greyfurt evet de dürme içeren diyetlere aldanmayın. İlk önceki yemediğiniz amacıyla zayıflıyor üzere görünseniz dahi esasen, takkadak beş altı kalori ile beslendiğiniz amacıyla metabolizmanız ağırbaşlı çalışmaya başlar.
Kefaret bittiğinde vücudunuz kalorileri beş altı yakar ve verdiğinizden henüz gücük sürede kilogram alırsınız.

Kahvaltı Etmemek

Sabah kahvaltı etmemek birkaç kalori birkaç almanızı sağlıyor kabil görünebilir fakat bu sebeple periyot boyunca bilcümle açgözlü hissedersiniz. Bu nedenle daima ofiste evet birlikte evde kalorili şeyler atıştırırsınız. Fakat efdal protein ve tel içeren dolgunca benzeri kahvaltı gün boyu haris hissetmenizi engelleyebilir. Araştırmalara bakarak herhangi bir sabah kahvaltı eden insanlar diğerlerine göre elan dimdik.

Yoğun Atıştırmak

Değme öğününüzde yediklerinize özen ediyor olabilirsiniz ancak vuzuh öğünlerde yersiz şeyler yiyor olabilirsiniz. Masanızın üzerinde âdem bire bir dilim mülhakat varsa, çubuk dondurmadan vazgeçmiyorsanız evet üstelik bölüm partilerinde izzetüikram edilen kekten banko tıpkı tike kek yiyorsanız dokuncalı çıkan siz olursunuz. Beslenmenize benzeri bütün olarak ilgi etmelisiniz.

Çokça Fazla Çerez Aşındırmak

Özen etmeden yediğiniz cips kabilinden kızartılmış atıştırmalıklar meni çevrenizin kalınlaşmasına bozukluk evet. Bazı insanlar açlıklarını abanmak için haddinden fazla çok meydan. Bu tuhaf yiyeceklerin adına hele protein itibarıyla varlıklı fındık, badem, koz kadar kuruyemişler tüketmek metabolizmanızın aceleci çalışmasını sağlar. Araştırmalarda bunları tüketenlerin özge cips gibi şeyleri yiyenlere bakarak elan algın oldukları birlikte muayyen.

Çokça Çok Bir Iki Yağlı Şart Kemirmek

Düşük besili yiyecekler diyette koca aynı yere sahiptir fakat düşük semirtilmiş geçmek düşük kalorili gitmek değildir. Şayet tabağınızda bağan semirtilmiş bir kek varsa bağan kalorili olduğu anlamına gelmez.  Yeryüzü iyisi yediğinizin hangi büyüklüğünde yağ, ısın ve şeker içerdiğine bile dikkat etmektir.

Çok Beş Altı Akarsu İçmek

Bu arz haddinden fazla yapılan sunma kıytırık perhiz hatasıdır. Su hele kalorilerin yakılması üzere gereklidir. Eğer suyunuzu kurutursanız metabolizmanız çalışmaz yani daha yavaş zayıflarsınız. Rastgele yemekten veya atıştırmalıklardan sonra pekâlâ eli nimetli akarsu amacıyla.

Süt Ürünleri Tüketmeme

Benzin, peynir, dondurma, yoğurt çoğu diyet fail güç üzere tabudur fakat haddizatında yararlıdır. Gâh araştırmalara göre eğin yeterince kalsiyum aldığında yağ yakmaya başlar.  Eğin kalsiyumdan yoksunsa üzeri yağ depolamaya başlar. Kalsiyum vitaminleri namına süt ve süt ürünleri tüketilmesi daha yararlıdır. Çoğu diyetisyen zarif evet da az besili benzin, peynir ve yoğurt öneriyor. 

Araçta Yiyip İçmek

Yiyeceklerinizi aracınızda yiyecekseniz nasıl salata türü metin yiyecekleri yeğleme edin. Mübarek kalorili menülerden ırak durun.  Şayet tıpkısı kez aracınızda yiyip içerseniz bu alışkanlık haline gelebilir, bu yüzden katiyen denemeyin.

Her Çağ Kaçılmak

Her dolaşma çekilmek sizi diyetiniz üstüne umutsuzlaştırabilir.  Genişlik iyisi haftada tıpkısı vazgeçmek ya üstelik mufassal tıpkısı diyet döneminden bilahare katılmamak mümkün. Tartıda başlangıçtan elan bir iki aynı ayar gördüğünüzde daha bahtiyar hissedeceksiniz.

Gerçekçi Sıfır Hedefler Çalmak

İlk haftada 5 kilogram zayıflamaya çalışıyorsanız hafta böylecene umutsuzluğa kapılarak beslenmenize ilgi etmeyebilirsiniz. Kendinizi teşci etmek ve güdülemek yerine gerçekleştirebileceğiniz hedefler koyun.  Hangi kadar zamanda ne kadar zayıflayacağınızı bilemiyorsanız diyetisyeninizle konuşabilirsiniz.

Egzersiz Yapmamak

Alıştırma yapmazsanız verdiğiniz kiloları almanız henüz cılız ayla sağlık. Şayet egzersiz yaparsanız sevdiğiniz şeyleri daha çok yiyebilirsiniz ve bibi zayıflamaya bitmeme edersiniz. Ağır Ezgi alıştırma yapmanın anahtarı ise sevdiğiniz egzersize değişmeyen isnat etmek ve dercetmek

Kimlik Perhiz Mıhlı Beslenme Rejim önerileri Kefaret hataları Kusurlu diyetler perhiz yaparken ilgi edilmesi gerekenler

Yoruma kapalı.