Genel Blog

Diziden ayrılan ünlü oyuncuyu kaptı! Cem Yılmaz’ın sürpriz dizisinin yeni oyuncusu çok şaşırtacak!

157

Diziden ayrılan ünlü oyuncuyu kaptı! Cem Yılmaz’ın sürpriz dizisinin yeni oyuncusu çok şaşırtacak!
Diziden ayrılan ünlü oyuncuyu kaptı! Cem Yılmaz’ın sürpriz dizisinin yeni oyuncusu çok şaşırtacak!

.com/Tafsilat – Ünlü Komedyen Çokluk Yılmayan’ın ince süredir üzerinde çalıştığı eskimemiş bir projesi gündeme gelmişti tıpkı süre geçmiş. Cem Yılmaz, bu nöbet film değil aynı dizi projesi üzere çalışmakta. Yılmaz’ın Netflix için çekilecek olan dizisinin ismi ise Erşan Kuneri.

Bir süre geçmiş ayrıntıları ortaya sâdır dizi projesinin 2021 yılı zarfında yayınlanacağı rapor edilmekteydi. Çokluk Yılmayan’ın daha eski projeleri ‘G.O.R.A.’ ile ‘Arif ve 216’dahi saha düzlük fenomen ıra Erşan Kuneri’nin hayat hikayesini kapsıyor paradigma.

Kuneri’nin 1975-78 yılları beyninde yaşadıklarını konu düzlük kol üzere icraat sürerken bir ayrıksı sürpriz ortaya artık! Yılmaz, zaman Uraz Kaygılaroğlu ile ayrımsız araya geldi. Kaygılaroğlu, Pazartesi akşamı yayınlanan Sefirin Kızı’nda Gediz karakterinin ölmesiyle birlikte diziden ayrılmıştı.

İzleyicinin bu kadar er ayrılmasını beklediği Gediz, Neslihan Atagül’nam rahatsızlanması ve sonrasında diziyi bırakmasıyla alay malay hızlı tıpkı sonla diziye veda etti.

Uraz Kaygılaroğlu ise bu vedanın yayınlanmasının peşi sıra iki zaman sonraları Çokluk Yılmaz ile biraraya geldi. Yılmayan’ın instagram’dan yayınladığı fotoğraflara “Erşan Kuneri konusunda konuşuyoruz. Aktörlük” notuyla Kaygılaroğlu’nun da dizide oynayacağı ilk kez ortaya çıkacak oldu!

Diziden ayrılan ünlü oyuncuyu kaptı! Cem Yılmaz'ın sürpriz dizisinin yeni oyuncusu çok şaşırtacak! 1

Diziden ayrılan ünlü oyuncuyu kaptı! Cem Yılmaz'ın sürpriz dizisinin yeni oyuncusu çok şaşırtacak! 2

Fotoğraflarla gelişigüzel mütehammil çokça kişi şaşkınlık yaşarken, bu şahıslar beyninde Bülent Şakrak de vardı. Şakrak, Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte Sefirin Kızı dizisinde görkem alıyordu. Bülent Şakrak’ın bu telaki üzere “Vay be, helal olsun” yorumu yaptığı görülüyor…

bu arada Toplama Yılmaz, Netflix’te yayınlanacak dizi film ile ilişkin daha evvel yaptığı açıklamalarda biricik müşteri yöntemiyle çekileceğini ve sit-com bir ayrımsız yapım olacağını açıklamıştı.

Diziden ayrılan ünlü oyuncuyu kaptı! Cem Yılmaz'ın sürpriz dizisinin yeni oyuncusu çok şaşırtacak! 3

İlk sezonun tutması halinde 8 kısım daha yapabileceklerini bile tamlayan Toplama Yılmaz, şöyle konuşmuştu: ““İlk nöbet benzeri seri fayrap etmek istiyorum. Mevsim tasarımıyla mamul bire bir şey olacak. Eğer evvel mevsim tutarsa bozukluk tıpkı sekiz kısım elan yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar de barındıran aynı güldürü şovu olacak.”

Yoruma kapalı.