Genel Blog

DMDE

11

DMDE

DMDE, oldukça karışık bir program olarak bilgisayarınızın diski üzerindeki kaybolan ya da yanlışlıkla silinen dosyalarınızı geri getirmenizi sağlıyor. İşlemi gerçekleştirmek için arama, düzenleme ve geri getirme adımlarını sırasıyla takip etmelisiniz.

NTFS ve FAT dosya sistemlerinin her ikisi ile de çalışan ve zinde bilgi kurtarma araçları sunan program işini gerçekte mükemmel yapıyor. Arayüzünün sade olmasına karşın programı kullanabilmek için orta düzey bir bilgisayar kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

Kimi vakit bizim için manâlı olan dosya ve belgeleri bilgisayarımız üzerinden silebiliriz yada kaybedebiliriz. Bilgisayarların diski üzerinden silinen veriler hiç bir süre tamamen kaybolmamaktadır. Diskinizin içinde hala bir yerlerde bulunan verilerinizi DMDE ile gizli bir şekilde kurtabilirsiniz.

Özellikler:

Desteklediği dosya sistemleri: FAT12/16, FAT32, NTFS/NTFS5 Kaybolan verileriniz için süratli arama Gelişmiş arama Taşınabilir bir program olduğundan herhangi ir doldurma işlemi gerektirmez

Programın deneme sürümü olan bu versiyonunda belirtilmiş bir adres ve dosya grubu içerisinde data kurtarımı işlemi dışındaki tüm özelliklere sahiptir. Ücretsiz olarak indirip deneyebileceğiniz programın beğenmeniz durumunda 16 Euro karşılığında tam sürümünü almanızı öneririm.

İndir

Bir önceki yazımız olan NeatMouse başlıklı makalemizde control mouse with keyboard, freeware ve mouse emulator hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.