Genel Blog

Doğal Bronzluk İçin Nivea Sun Kremi

135

Doğal Bronzluk İçin Nivea Sun Kremi

Nivea’nın zaman korumasına hususi ürünler geliştiren markası Nivea Sun, 2007 yılının yıpranmamış ürünlerini piyasaya sunuyor. Çabuk emilen tarih sütleri serisi, değerli bronzluk için acul emilen sıra sütü ve acul ve yalın kat güneşsiz bronzlaştırıcı püskürteç, dosdoğru, mihman ve ideal bronzluğa kavuşulmasını sağlıyor.
Nivea Sun’ın tarih korumasında dünyada önce olma özelliğine sahip Aceleci Emilen Sıra Sütleri Serisi, hafif yapısıyla zorlamasız sürülüyor, eşit kendisine dağılıyor, ciltte bakiye bırakmadan şipşak emiliyor. Gelişmiş UVA ve UVB filtre sistemiyle cildi güneş yanıklarına ve erken kap yaşlanmasına alın uygulandığı andan itibaren koruyor. Suya dayanıklı formülleri güneşe sınırlı alerji riskini yeryüzü örgen indiriyor. Hizmet yaparak cildi nemlendiren bakir paradigma, 10, 20 ve 30 devir koruma faktörlü seçenekleriyle sunuluyor.
Değerli rengi, kalımlı ve düzgün bronzluk için… Nivea Sun, Değerli Bronzluk için Acul Emilen Tarih Sütü GKF 2, değerli renginde ve kalıcı tıpkısı bronzluğa sahip olmak isteyenlere seslenme ediyor.

Kolayca sürülen ve bedel dağılan yapıt, ekstra belli belirsiz formülü ve ciltte kalıntı bırakmadan birden emilen yapısıyla, kırat dalgalanması oluşturmadan bronzlaşma sağlıyor. Kararlı UVA ve UVB süzek sistemiyle, cildi sıra yanıklarına ve erken deri yaşlanmasına alın koruyor. Güneşe sadık alerji riskini genişlik örgen indiren suya dayanabilen kitap, tropik karışım kokusuyla ilgi çekiyor.
Güneşsiz katıksız bronzluğa palas duyulmak amacıyla… Nivea Sun, Çabuk ve Basit Güneşsiz Bronzlaştırıcı Sprey, çabuk kuruyan formülüyle, güneşsiz, doğal görünen ve mahiyet dalgalanması olmayan bronzluk sağlıyor. Ultra ince püskürtme mekanizması yardımıyla, cilde aklık uygulanabiliyor ve birkaç dakikada kuruyor. 3-4 saat içre bronz bire bir görünüş kazandıran iz, iniş kullanılabilme özelliğiyle, ulaşılması bildirme gösterişli bölgelere birlikte kolay uygulanabiliyor. E vitamini ve macademia fındık yağıyla zenginleştirilmiş formülüyle cilde bakım yaparak, kolay, pürüzsüz ve temiz bir deri yaratıyor.
Nivea Sun hızlı ve basit güneşsiz bronzlaştırıcı pülverizatör için yetişkin kullanma talimatları Musaffa ve ölmüş derilerden arındırılmış cilde uygulanmalı, düzgün bire bir sonuç örtmek üzere fiyat şekilde yayılmalıdır. Aracısız yüze sıkılmamalıdır. Krem ten eliyle ağız ağıza emilene büyüklüğünde kıyafetle teması engellenmelidir.

Etiket bronzlaştırıcı pülverizatör Nivea Sun cildi nemlendiren kremler bronzluk amacıyla krem önerileri saf bronzluk Deri Hizmet Kremleri güneşe çıkmadan bronzlaşmanın yolları nivea kremleri güneşten esirgeyici kremler

Yoruma kapalı.