Genel Blog

Doğal Ürünlerle Sivilce Tedavisi

145

Doğal Ürünlerle Sivilce Tedavisi

Sivilce ve akne bilindiği kadar kayıt ve içeceklerden değil ağız ağıza hormonal bozukluklardan kaynaklanan ayrımsız hastalıktır. Tükettiğimiz gıdaların sivilceler üzerinde yalnız %5 oranında etkisi bulunmaktadır. Ergenlik Çağı döneminde androjen dediğimiz hormon inanılmaz derecede çok yükseliyor ve cild yağlanıyor, bu yağlı tabakaya yatsı had adı veriyoruz, yatsı grado cildin yüzeyine yatarken tıpkı mikroplaşma ortaya çıkıyor ve gözenekleri tıkıyor.

Yanlış hijyen ürünleri, falsolu sıkmalar ve oynamalar sivilceyi tıpkısı akneye çeviriyor, akne giderek derinleşiyor ve dakikasında yayılıyor.  
Kimyacı ve Cilt Uzmanı Şems Arslan Katıksız sivilce tedavisi ve sivilce tipleri için bizlere haddinden fazla hayır bilgiler veriyor, bu yazımızı kategorik inceleyin.

Sivilcenin 3 Tipi Vardır

Birinci Kademeli Sivilceİkinci Kademeli SivilceÜçüncü Kademeli SivilceYüzünüz bile 1 ile 10 arasında sivilce varsa ‘’bir numara etap’’Yüzünüz birlikte 10 ile 40 ortada sivilce varsa ‘’ikinci evre’’Yüzünüzde 40 ile 40’dan çok sivilce varsa ‘’üçüncü derece’’

Bir Numara Dereceli Sivilce

Bir Numara basamaklı sivilceleri elinizin altındaki alternatif mahsulat ile tedavi uygulayarak bunun önüne geçmeniz mümkündür.Günde 2 posta sabahleyin ve akşam ezanı gelmek üzere tasfiye tam olacaktır.1 ile 10 beyninde sivilcesi olanların ayda 1 kez ‘’PEELING’’ yaptırması gerekli1 ile 10 arasında sivilcesi olanların 3 hafta boyunca gelişigüzel dönüş 3 boduç domates suyu tüketerek sivilce ve akneleri kurutarak otama etmeleri mümkündür.

İkinci Kademeli Sivilce

İkinci kademeli sivilceleri almaşık ürünler ile otama etmeniz olabilir değildir. Eğer yüzünüz dahi 10 ile 40 arasında sivilce varsa burada hekim yardımı almalısınız, ve uzmanların tavsiyeleri ile maske ve tonik uygulamaları yapabilirsiniz.

Üçüncü Aşamalı Sivilce

Üçüncü aşamalı sivilcelerde kesinlikle namuslu gele aynı yapıt kullanmamalısınız. Mutlak uzman tıpkısı doktora danışıp hormon ilaçları ve antibiyotikler ile otama görmeniz gerekmektedir.

Birinci Kademeli Sivilceler İçin Arıtma Toniği

1 kemirmek kaşığı göz-ı cümbüş çiçeği1 aşındırmak kaşığı açıklık kökü300 gr memba su1 limon suyu1 lezzetli kaşığı sodyum klorür 

Hazırladığınız karışımı 1-2 dönem beklettikten sonraları güzelce süzün ve yüzünüze günde 5-6 öğün beherglas saatte tıpkı iğ ile pansuman yapın. Bu karışımı çok rahatlıkla çocuklarınız ortamında kullanabilirsiniz.

İkinci Aşamalı Sivilceler İçin Arıtma Toniği

2 boduç çaykara su1 rendeli salatalık1 haya akı2 kemirmek kaşığı tuz3 felç iyot1 yemek kaşığı bal3 damla tentürdiyot1 aşındırmak kaşığı orulla çamuru (al veya sarı çamurda gibi)

İkinci aşamalı sivilceler amacıyla haddinden fazla faydalı olan bu karışımı 24 saat bekletin. Henüz sonraları iyice süzün ve ayrımsız pamuk yardımı ile yüzünüze pansuman yapın.

 

Kimlik sivilce tedavisi bitkisel cabuk iyilestıren sıvılce formullerı sivilceler üzere tavsiyeler kap temizliği beniz temizliği yüzdeki sivilce tedavisi

Yoruma kapalı.