Genel Blog

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Fragmanı

12

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Fragmanı

OGM Pictures imzası ile TV8 kanalında seyircisi ile buluşacak dizi Çağrı Bayrak yönetmenliğinde Eylem Canpolatın kaleminden yazılıyor.  Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Demirkol’un paylaştığı dizide Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan ve Kaan Taşaner gibi başarılı oyuncular da yer almaktadır. 

Ocak 2020’de seyircisine kavuşması beklenen Doğduğun Konut Kaderindir dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlunun çok okunan kitabı Camdaki Kız romanının günümüz uyarlamasıdır. 

Birbirlerine fazla aşık Mehdi ve Zeynep’in dillere epope olan aşklarını anlatacak. Dillere destan lakin yüreklere sızı aşkları. Geldikleri ailelerinin sorumluluğu ve yükleri ile kaynaştırdıkları aşklarının altından kalkabilecekler mi? 

Zeynep ( Demet Özdemir)

Çocukluğundan çektiği acılar ve ruhunda izlerini bırakan travmalardan kurtulmanın yollarını ararken kendisini, tıpatıp kendisi gibi yaraları sarılmayı bekleyen Mehdinin hayatının içinde bulur. Demin 20 li yaşlarında güzeller güzeli kızdır. 

Mehdi ( İbrahim Çelikkol)

Mehdi, Zeynep’i gördüğü lahza kendisini aşkın kollarına atmış oysa geçmiş acılarını bir an unutamamış delikanlıdır. Zeynep onun yaralarını saracak oysa Mehdi hep ona bir adım geri duracaktır. Ta ama onda kendi yaralarını görene kadar. 

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Özeti

Doğduğun Ev Kaderindir, yeni bölümü ile 17 Şubat Çarşamba 2021 tarihinde Tv8 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Akrep 11. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde star, star tv ve star tv dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.