Genel Blog

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Doğduğun Ev Kaderindir oyuncu kadrosu

44

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Doğduğun Ev Kaderindir oyuncu kadrosu

 

Mehdi ve Zeynep hayatları baştan başa ayrıca aileleri hem de içinde bulundukları şartlar sebebiyle epeyce şiddet günler geçirmişler. Her ikisinin de ruhu çocukluklarında aldıkları yaralarla batmış olan bu ikili, aşk ve aidiyet hislerini birbirlerinde arıyorlar. Birlikte yaralarını sarmaya ve birbirlerinin ilacı olmaya çalışıyorlar. İkilinin bu yolculuğu aşka dair pek çok şey anlatıyor. Doğduğun Konut Kaderindir düzgün hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki lakin Doğduğun Konut Kaderindir dizisinin oyuncuları kim?

Peki ama Doğduğun Konut Kaderindir dizisinin oyuncuları kim?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oyuncuları kimdir? sorusu merak ediliyor. Doğduğun Ev Kaderindir kitaptan uyarlanan bir dizi olmasına karşın dizi bir takım noktalarda kitaptan bambaşka ilerliyor. İşte Doğduğun Ev Kaderindir oyuncu kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Doğduğun Ev Kaderindir oyuncuları arasında Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Zuhal Gencer, Senan Kara, Nail Kırmızıgül, Engin Hepileri, Elif Sönmez, Hülya Duyar, Mehmet Korhan, Fatih Koyunoğlu, Nurşim Demir, Zeynep Kumral, Naz Göktan, Kazım Sinan Demirer, Kayra Zabcı, Helin Kandemir, Emir Taha, Ali Oğuz Şenol, Binnur Kaya, Engin Öztürk, Hakan Salınmış, Teoman Kumbaracıbaşı, Alp Akar gibi isimler yer almaktadır.

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep (Demet Özdemir) kimdir?

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992’de 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Kocaeli’de doğdu. Ailesi Bulgaristan göçmenidir. Annesi ve babası ayrıldığı için annesi ve ablasıyla İstanbul’a taşındı.

İlk televizyon deneyimini, 2013 yılında FOX TV’de yayımlanan Sana Bir Giz Vereceğim adlı dizide Aylin karakterini canlandırarak yaşadı. daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Alya karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise Demet karakterini canlandırdı. 2015 yılında Star TV’de yayımlanan Çilek Kokusu adlı dizide Aslı karakterini canlandırdı. Bengü’nün Hodri Meydan şarkısının klibinde oynadı. 2016-2017 yılları arasında FOX TV’de yayımlanan No.:309 adlı dizide Lale karakterini canlandırdı. 2017 yılında Burak Aksak’ın yazıp yönettiği Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminde Aysel karakterini canlandırdı.

2018-2019 yılları aralarında Star TV’de yayımlanan Erkenci Kuş adlı dizide Sanem karakterini canlandırdı. Erkenci Kuş dizisindeki performansı ile Murex D’or Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. 2019 yılının Aralık ayından itibaren TV8’de yayımlanan ve Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız adlı reel bir romandan uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterine yaşam vermektedir.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi (İbrahim Çelikkol) kimdir?

Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yaptı. Basketbolla ilgilenen Çelikkol ligde oynadı, genç millî oldu. Basketi bıraktıktan sonradan oyunculuk konusunda eğitim bölge Çelikkol’un Osman Sınav’la tanışması hayatında dönüm noktası oldu. Osman Sınav’ın çektiği Pars: Narkoterör filminde ‘başkomiser Şamil Baturay’ rolünün verilmesi ile oyunculuk hayatına adım attı. daha sonra M.A.T., Karadağlar ve Bariz Bıçak gibi televizyon dizilerinde zirve gösterdi. 2011 yılında başlayan ve 24 Eylül 2012 de final yapan İffet adlı dizide başrolde Cemil karakterini canlandırmıştır.

16 Şubat 2012’de gösterime giren büyük bütçeli sinema filmi Fetih 1453’te Ulubatlı Hasan karakterini canlandırmıştır. 2013 – 2014 yılları arasında Merhamet dizisinde Fırat Kazan’ ı canlandırdı. 2014’te ekranda rol almaya başlayan Reaksiyon dizisinde bordo bereli Yüzbaşı Oğuz Ayaz karakterini ve 2016’da başlayan Kördüğüm dizisinde Ali Nejat karakterini canlandırmıştır.

Anne tarafı Selanik göçmeni, baba tarafı ise Arap kökenlidir.

 

Bir önceki yazımız olan Doğduğun Ev Kaderindir Veysi kimdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.