Genel Blog

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ‘İbrahim Çelikkol’ diziden mi ayrılacak? Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü?

26

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi 'İbrahim Çelikkol' diziden mi ayrılacak? Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü?

Ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm 2. fragmanında Mehdi’nin vurulduğu görülüyor. Dizi severler Mehdi ölecek mi? Mehdi niçin vuruldu? sorularının cevaplarını merak ediyor. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ölüyor mu? Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü? Diziden mi çıkacak?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR MEHDİ ÖLDÜ MÜ?

Doğduğun Konut Kaderindir 37. birim 2. fragmanında Mehdi’nin vurulduğu görülüyor. Mehdi yeni bölümde Zeynep’in önüne geçiyor ve onun vurulmasını engelliyor. Bunun ardından Mehdi öldü mü, diziden mi çıkacak merak edilmeye başlandı.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi 'İbrahim Çelikkol' diziden mi ayrılacak? Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü?

Doğduğun Konut Kaderindir’de Mehdi diziden ayrılacak mı demin devlete ait bir yorumlama yapılmadı. Bu koşul bugün yayınlanacak olan bölümden sonradan kesinlik kazanacak.

GÜNCELLEME

Ancak TV8 ekranlarından izleyici ile buluşan dizi, hayranlarının karşısına üzecek bir haberle çıktı. Dizinin başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol’un 31 Mart Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan bölümünde vurularak öldürüleceği öğrenildi. İddialı yapımda Mehdi karakterine hayat veren Çelikkol, hikaye gereği kısa süre içinde dizide büyük bir metamorfoz yaşamıştı.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz yeni bölümde ne olacak? Sadakatsiz 24. bölüm izle! Dizinin konusu nedir? başlıklı makalemizde kanal d, sadakatsiz ve sadakatsiz 24. bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.