Genel Blog

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi neden yok, öldü mü, diziden mi çıktı? İbrahim Çelikkol diziden neden ayrıldı?

27

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi neden yok, öldü mü, diziden mi çıktı? İbrahim Çelikkol diziden neden ayrıldı?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümünde Mehdi karakteri ölüyor. Bunun arkasında İbrahim Çelikkol diziden mi ayrıldı merak edildi. Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi neden değil, öldü mü, diziden mi çıktı? İbrahim Çelikkol diziden niçin ayrıldı? Teferruatlar yazımızda.

DOĞDUĞUN KONUT KADERİNDİR İBRAHİM ÇELİKKOL DİZİDEN Mİ AYRILDI?

Doğduğun Konut Kaderindir dizisinde Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol 37. bölüm ile diziye veda etti. Geçtiğimiz haftadaki bölümde Mehdi ölmüştü. Bunun ardından diziye veda ettiği açıklandı.

DOĞDUĞUN KONUT KADERİNDİR MEHDİ ÖLDÜ MÜ?

Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm 2. fragmanında Mehdi’nin vurulduğu görülüyor. Mehdi yeni bölümde Zeynep’in önüne geçiyor ve onun vurulmasını engelliyor.

TV8 ekranlarından izleyici ile buluşan dizi, hayranlarının karşısına üzecek bir haberle çıktı. Dizinin başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol’un 31 Mart Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan bölümünde vurularak öldürüleceği öğrenildi. İddialı yapımda Mehdi karakterine yaşam veren Çelikkol, öykü gereği kısa zaman içinde dizide büyük bir başkalaşım yaşamıştı.

Buna kadar Doğduğun Konut Kaderindir 37. bölümü ile İbrahim Çelikkol (Mehdi) diziden bölünmüş oldu.

Bir önceki yazımız olan Masumiyet 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumiyet 7. bölümde neler olacak? Masumiyet oyuncuları kimlerdir? başlıklı makalemizde deniz cakir, fox tv ve hülya avşar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.