Genel Blog

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü? Mehdi diziden mi ayrıldı, neden vuruldu?

16

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü? Mehdi diziden mi ayrıldı, neden vuruldu?

Ekranların sevilen dizisi Doğduğun Konut Kaderindir geçen bölümünde Mehdi vurulmuştu. Dizi severler Mehdi öldü mü? Mehdi neden vuruldu? sorularının cevaplarını merak ediyor. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ölüyor mu? Doğduğun Konut Kaderindir Mehdi öldü mü? Diziden mi çıkacak?

DOĞDUĞUN KONUT KADERİNDİR MEHDİ ÖLDÜ MÜ?

Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm 2. fragmanında Mehdi’nin vurulduğu görülüyor. Mehdi yeni bölümde Zeynep’in önüne geçiyor ve onun vurulmasını engelliyor. Bunun peşinde Mehdi öldü mü, diziden mi çıkacak merak edilmeye başlandı.

TV8 ekranlarından izleyici ile buluşan dizi, hayranlarının karşısına üzecek bir haberle çıktı. Dizinin başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol’un 31 Mart Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan bölümünde vurularak öldürüleceği öğrenildi. İddialı yapımda Mehdi karakterine hayat veren Çelikkol, öykü gereği kısa vakit içinde dizide büyük bir değişim yaşamıştı.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü? Mehdi diziden mi ayrıldı, neden vuruldu?

Buna göre Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölümü ile İbrahim Çelikkol (Mehdi) diziden ayrılmış oldu.

Bir önceki yazımız olan Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi (İbrahim Çelikkol) diziden mi ayrıldı? Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi neden yok, diziden mi çıktı? başlıklı makalemizde doğduğun ev kaderindir 14 bölüm full izle, doğduğun ev kaderindir fragmanı ve doğduğun ev kaderindir oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.