Genel Blog

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir, gerçek adı ne? Gülcan Arslan kaç yaşında?

21

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir, gerçek adı ne? Gülcan Arslan kaç yaşında?

Çarşamba akşamları yayınlanan Doğduğun Konut Kaderindir dizisine bu hafta yeni bir oyuncu katılıyor. Demet Özdemir ve Engin Öztürk’ün başrollerini üstlendiği diziye Gülcan Arslan dahil oluyor. Gülcan Arslan, Doğduğun Konut Kaderindir dizisinde Nesrin karakterine yaşam veriyor. Peki ama Gülcan Arslan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Doğduğun Konut Kaderindir Nesrin kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nesrin karakterinin hakiki adı Gülcan Arslan’dır. Nesrin; hem peşi sıra taşıdığı sırların, ayrıca yaratacağı sürprizlerin son derece farkındadır. Bugüne dek yaşadıkları onu zeki, dayanıklı genç bir kadın haline getirse de onun geçmişten alacakları vardır. 

Gülcan Arslan kimdir?

Doğduğun Konut Kaderindir dizisinde Nesrin’i canlandıran Gülcan Arslan, 1 Mayıs 1986 yılında Sakarya Karasu’da dünyaya gelmiştir. Sadri Alışkın Kültür Merkezi’nde eğitim aldıktan sonradan bir çok dizi ve reklamda rol aldı. İlk olarak TRT’de yayınlanan ‘Sardunya Sokak’ dizisinde yaşam verdiği Canan karakteri ile televizyonda birincil oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Gülcan Arslan hangi dizilerde oynadı?

Sınıf, Hepimiz Birimiz İçin, Gurbet Kuşları, Kafkas, Kahramanlar, Her Şeye Rağmen, Bir Çocuk Sevdim, Arka Sokaklar, Günahkar gibi dizilerde rol alan Gülcan Arslan şimdilerde Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kadrosuna dahil oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman nerede çekiliyor? Kuruluş Osman İstanbul'da mı çekiliyor? başlıklı makalemizde kurulu osman nerede çekiliyor, kuruluş osman nerede ve kuruluş osman nerede çekildi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.