Genel Blog

Doğduğun Ev Kaderindir Özlem kimdir? Ebru Cündübeyoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

19

Doğduğun Ev Kaderindir Özlem kimdir? Ebru Cündübeyoğlu kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Doğduğun Konut Kaderindir dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi. Doğduğun Konut Kaderindir dizisinde Istek karakterine hayat verecek olan Ebru Cündübeyoğlu’nun kariyeri merak ediliyor. Doğduğun Konut Kaderindir dizisinde Uzlaşma’ın ablasının kim olduğu merak edildi. İzleyiciler Ebru Cündübeyoğlu’nun kaç yaşında olduğunu ve oynadığı dizileri merak ediyorlar. İşte Doğduğun Ev Kaderindir Barış’ın ablası Özlem Ebru Cündübeyoğlu hakkında bilgiler

Doğduğun Ev Kaderindir Arzu kimdir?

Doğduğun Konut Kaderindir dizisinin Açlık’i Ebru Cündübeyoğlu’dur. Dizide Uzlaştırma’ın ablasına Ebru Cündübeyoğlu yaşam vermektedir. Açlık karakteriyle Ebru Cündübeyoğlu ekranlara geri dönmüştür. 

Ebru Cündübeyoğlu hangi dizilerde oynadı?

Ebru Cündübeyoğlu, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Arzu karakterine hayat verecek. Barışma’ın ablası olan Istek, Zeynep’e karşı olumsuz tavırları ile fragmana damga vurdu. Cündübeyoğlu daha önce Deli Kalp, Koçum Benim, Omuz Omuza, Avrupa Avrupa, Şampiyon Derviş gibi dizilerde rol aldı.

Ebru Cündübeyoğlu kimdir?

Doğduğun Konut Kaderindir dizisinde Açlık karakterine yaşam veren Ebru Cündübeyoğlu 10 Eylül 1974 doğumludur ve birçok meşhur dizi filmde rol aldı. Ünlü isim Heilbronn, Almanya’da doğdu. İlkokulu İstanbul’da Cengiz Topel ilkokulunda başladı, Mareşal Fevzi Bilmek ilkokulu ve İstanbul Sabiha hanım ilkokulunda devam etti. Ardındaki Adapazarı Atatürk Merkez ortaokulu ve Atatürk lisesinde okudu. Annesi Hülya Cündübeyoğlu da, 1970 Türkiye 4. Güzeli seçilmiş.

Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nü bitirdi. 1993 yılında Türkiye 4. Güzeli seçildi. Ardından Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi Bölümü’nü bitirdi. TRT’de “Bir Başka Gece” programında sunuculuğa başladı.

1993 yılında başladığı sunuculuğa 1997 yılına dek çeşitli kanallarda sürdürdü.1997 yılında sinemaya başlayan Cündübeyoğlu, Deliyürek dizisindeki “Avukat Ayşegül” rolü ile geniş seyirci kitlesine ulaştı. Televizyon dizileriyle başlayan oyunculuk serüveni, 1999’da tanıştığı tiyatro sahnesinin de eklenmesiyle halen devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan, Gelinim Mutfakta'nın 643. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.