Genel Blog

Doya Doya Moda erkekler neden yok? Erkek yarışmacılar neden gitti, ayrıldı?

12

Doya Doya Moda erkekler neden yok? Erkek yarışmacılar neden gitti, ayrıldı?

Hafta içi TV ekranlarında bulunan fenomen yarışmada epeyce manâlı bir gelişme yaşandı. Yapılan tanımlama ile birlikte programda bundan sonra hangi yarışmacıların yer alacağı bilgisi paylaşıldı.

Fenomen programın takipçileri ise erkek yarışmacıların ekranda olmamasının arkasında ayrılık nedenini araştırmaya başladı. İşte yapılan o açıklamada ve programda gidilen değişim ile ilgili son bilgiler…

DOYA DOYA MODA ERKEKLER NEDEN YOK, NEDEN AYRILDI?

Doya Doya Moda yoluna kadın yarışmacılarla devam ediyor. 22 Şubat tarihli birim itibariyle 7 kadın yarışan ekranda performanslarını sergilemeye devam edecek. Yarışmadaki kayda değer değişikliği kısa vakit önce Seray Sever açıklamıştı.

Son kere erkek yarışmacıları sahneye alan Seray Sever, yeni kararı şu sözlerle duyurdu. “Programda erkek modasına dair fazla şey konuştuk ve izleyicilerimiz sizden çok şey öğrendiler. Harika bir renktiniz programımızda. Pazartesi itibariyle 7 kız yarışmamızla programa devam ediyoruz.”

Bir önceki yazımız olan Nurten Hanım, Aysun'u neden azarladı? başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta program ve nurten hanım aysun'u neden azarladı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.