Genel Blog

Doya Doya Moda kim elendi, kim gitti? 9 Nisan Doya Doya Moda elenen isim kim?

116

Doya Doya Moda kim elendi, kim gitti? 9 Nisan Doya Doya Moda elenen isim kim?

Doya Doya Moda haftanın birincisi 9 Nisan’da verilen kolyenin sahibi. All Star sezonu ile yarışmaya sürekli isimler All Star’ın 20. bölümünde haftalık olarak son performanslarını sergilediler. Epeyce eğlenceli anların ortaya çıktığı fenomen yarışmada hissi dakikalar da yaşandı.

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ, KİM GİTTİ, HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

9 Nisan’da ekranda olan bölümde son puanlar verildi. Puanların verilmesinin ardından da haftalık bazdaki puan tablosu netleşmiş oldu. Umut Eker’in eğlenceli anları yarışmacıları da güldürdü. Programa katılan bir yarışmacının babası ise yarışmacıyı oldukça duygulandırdı.

Elenen ad ve haftanın birincisi açıklandığı anda haberimizde olacak.

DOYA DOYA MODA ALL STAR YARIŞMACILARI KİMLER?

Sıradan sezonun sona ermesinin peşinde ALL STAR sezonu ile yayın hayatına sürekli programda şimdiye kadarki en başarılı yarışmacılar sahne alıyorlar. Bu yarışmacılar ise şöyle:

Özde Karacan Su Baher Emel Başkan Ferdanur Başaran Birben Coşkun Rümeyse Buyuran Betül Böçkün
 

Bir önceki yazımız olan 9 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta haftanın finali! başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta program ve gelinim mutfakta'da 136. hafta kim birinci oldu? 9 nisan 2021 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.