Genel Blog

Doya Doya Moda kim elendi, kolyeyi kim kazandı? 23 Nisan Doya Doya Moda haftanın birincisi kim?

35

Doya Doya Moda kim elendi, kolyeyi kim kazandı? 23 Nisan Doya Doya Moda haftanın birincisi kim?

Bayağı sezonun tamamlanmasıyla birlikte All Star sezonu ile yarışmaya devam eden isimler performanslarını sergilemeyi sürdürüyor. Haftanın finalinde hayal gücünü zorlayacak seçimler yapması istenen yarışmacılar birbirinden ayrı kıyafetlerle podyumda yerini aldı. Arkeolojik kazı konseptini benimseyenler de oldu, düğün konseptini benimseyenler de… Peki, kolyeyi hangi isim elde etti?

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ, KOLYEYİ KİM KAZANDI? 23 NİSAN HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM?

All Star sezonunda performanslarını sergilemeye devam eden isimler 23 Nisan 2021 Cuma günü son kostümlerini giydi. Mükemmel kolyenin sahibi yapabilmek için son puanları alan isimlerden sadece biri kolyeyi kazandı. Jüri üyeleri verdikleri puanlarla haftanın birincisini belirlediler.

Elenen ad ve haftanın birincisi açıklandığı anda haberimizde olacak.

DOYA DOYA MODA ALL STAR YARIŞMACILARI KİMLER?

Olağan sezonun sona ermesinin arkasında ALL STAR sezonu ile yayınlama hayatına sürekli programda şimdiye kadarki en başarılı yarışmacılar sahne alıyorlar. Bu yarışmacılar ise şöyle:

Özde Karacan Su Baher Emel Başkan Ferdanur Başaran Birben Coşkun Rümeyse Buyuran Betül Böçkün
 

Bir önceki yazımız olan Gelinim Mutfakta kim elendi? 23 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta haftanın finali! başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta gizem ve gelinim mutfakta kim elendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.