Genel Blog

Dr.Fone for Android

21

Dr.Fone for Android

Dr.Fone for Android programı, adından da anlayabileceğiniz gibi Android zeki telefonlarınız ya da tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir doktor yazılım olarak karşımıza çıktı diyebilirim. Temel olarak mobil cihazınızdaki verilerin kolayca kurtarılmaları ve yedeklenmeleri için hazır olan tatbik, bilhassa bilgi kayıpları yaşamış ve telefonunun açılması hususunda zorluklar yaşayan kullanıcıların işine yarayacaktır.

Ara Sıra Android işletim sistemini fazla kurcaladığımızda, yeniden sistemin açılmamasına sebep olan sorunlarla karşılaşmamız muhtemel hale geliyor ve bu durumda içerisinde kalan verileri her tarafta edinmek de standart bir kullanıcı için imkansız oluyor. Dr.Fone for Android baştan sona bütün erişilemeyen bilgilere erişmek ve onları başka tehlikesiz bir noktaya kopyalama olanağı doğuyor.

Programın kurtarabildiği bilgi türlerini listelemek icabında;

Birey listeleri Mesajlar Fotoğraflar Videolar Sesler Dokümanlar WhatsApp tarihçesi Arama tarihçesi

Hemen Hemen bütün Android marka ve modellerini destekleyen program, desteklemediği modeller için her yeni sürümde yenilikler yaparak cihaz adedini de devamlı olarak arttırıyor. Yedekleme işlemleri esnasında hangi dosyaların ve verilerin yedekleneceğini yahut kurtarılacağını seçebildiğiniz için yalnızca belirli seçeneklere yönelik bir şekilde Dr.Fone for Android’in çalışmasını da sağlayabiliyorsunuz.

Programın Android cihazınızı ilk tarama işlemi bazen birazcık uzun sürebiliyor ama bu operasyon tamamlandıktan sonra bütün bilgilere erişmek ve onları kopyasını yapmak çocuk oyuncağı. Programın arayüzünün acemi kullanıcılar için bile bütün peşine düşüp takip edilmesi gereken adımları zahmetsizce sunabilmesi, bu nesil sistem işlevlerini kullanırken zorlanmanıza engel olacaktır.

Eğer Android cihazınızdaki bütün bilgilerinizi kurtarmak ve güven altına almak istiyorsanız denemeden geçmemeniz gereken yazılımlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

İndir

Bir önceki yazımız olan Ditto başlıklı makalemizde clipboard, desktop environment ve ditto hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.