Genel Blog

Dr.Fone for iOS

25

Dr.Fone for iOS

Dr. Fone for iOS, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlar üzerinde kullanılmak üzere planlanmış kapsamlı ve güvenilir bir iOS bilgi kurtarma programı olarak atama yapıyor.

Bilindiği gibi zeki telefon kullanıcıları, cihazları üzerinde manâlı ve kaybolması durumunda değişik problemlere yol açabilecek niteliğe sahip bilgilerini depoluyorlar. Teknoloji her ne kadar gelişmiş olursa olsun bilgilerin tekrar tekrar kaybolma ya da silinme tehlikesi var. Teknik sebeplerden veya bireysel hatalardan dolayı silinen bilgileri kurtarmak üzere tasarlanmış olan Dr. Fone for iOS, iPhone ve iPad sahiplerine bu konuda rahat nefes aldıracak bir program.

Dr. Fone for iOS’un en manâlı özelliklerinden birisi son derece kolay kullanılabilen bir arayüze sahip olması. Acil durumlar haricinde çok fazla başvurulan bir program kategorisi olmadığı için veri kurtarma programlarına cümbür cemaat tanıdık olmayabilir. Fakat Dr. Fone for iOS, veri kurtarma sürecini olası olduğunca basite indirgiyor ve kullanıcıların karmaşık işlemlerle zaman kaybetmesine engel oluyor.

Program tamamen kurtarabileceğimiz dosya ve içerik türleri;

Mesajlar Fotoğraflar Videolar Rehber kayıtları Arama tarihçesi Facebook Messenger içerikleri Hatırlatıcılar Notlar WhatsApp tarihçesi Safari bookmark’ları Yıllık bilgileri

Programı kullanarak bilgi kurtarma işlemini gerçekleştirebilmek için ilk olarak cihazımızı kablo aracılığı ile bilgisayara bağlamamız gerekiyor. Ardından program üzerinden tarama işlemi yapıyor ve kurtarabileceğimiz programları listeden seçip kurtarma işlemini başlatıyoruz.

Kullanıcı dostu arayüzü, çabuk çalışan altyapısı tamamen Dr. Fone for iOS, iPhone ve iPad cihazları üstünde arşivledikleri önemli bilgileri kaybetmek istemeyen kullanıcıların mutlaka göz atması gereken, fena gün dostu bir program.

İndir

Bir önceki yazımız olan Macro Keys başlıklı makalemizde .rar, keys ve macro hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.