Genel Blog

Driver Genius Professional

35

Driver Genius Professional

Driver Genius Professional, bilgisayar kullanıcılarının sistemleri üstünde yer alan donanımlara ait sürücüleri bulabilecekleri, kurabilecekleri, güncelleyebilecekleri ve yedekleyebilecekleri kuvvetli bir sürücü kurma ve yedekleme yazılımıdır.

hiç kuşkusuz çoğu bilgisayar kullanıcısı için bilgisayarları üstünde yer alan donanımlara ait uygun sürücüleri bulmak ve kurmak epeyce karışık bir görevdir. Driver Genius Professional, acemi bilgisayar kullanıcılarından tutun da profesyonel bilgisayar kullanıcılarına değin her kesimden kullanıcı göre kolayca kullanılabilecek bir programdır.

Oldukça sade ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzünü kullanıcılara sunan programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de sisteminiz üzerinde bulunan sürücüleri yedekleyebilir ve muhtemel bir format işlemi sonrasında bütün sürücülerinizi birkaç tıklamayla seri bir şekilde geri yükleyebilirsiniz. Hem sisteminiz üstünde yer alan geçmiş tarihli sürücüleri belirleyebilir ve bu sürücülere ait yeni güncelleme paketlerini yeniden tek bir tıklamayla bilgisayarınız üzerine yükleyebilirsiniz.

Bütün bunların dışarıya bilgisayarınız üzerinde yüklü olan sürücüleri otomatik olarak tarayan program, keza sistem bilgisini görmenize ayrıca de sistem üstünde bulunan sürücülerden belirlediklerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza ihtimal sağlar.

Oldukça gelişmiş bir sürücü yedekleme fonksiyonuna sahip olan program, kendi belirleyeceğiniz sürücüleri zip formatında yedeklemenize ve sonra bu zip arşivlerini ilk elden bilgisayarınız üzerine yüklemenize ihtimal sağlar. Bu sayede program bilgisayarınız üzerinde yüklü olmasa bile sürücülerinizi sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Piyasada yer alan en etkin ve dinç şoför bulgu, yükleme, yedekleme ve güncelleme programlarının aralarında birincil sıralarda yer alan Driver Genius Professional’ı mutlaka denemenizi öneririm.

Driver Genius Professional Özellikleri:

Sürücü yedekleme Sürücü geri doldurma Şoför güncelleme Sürücü kaldırma Sistem bilgisi görüntüleme Hemen güncelleme

İndir

Bir önceki yazımız olan [email protected] Boot Disk başlıklı makalemizde boot disk, bootable usb ve erase disk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.