Genel Blog

DRKSOFT Oto Tamir

47

DRKSOFT Oto Tamir

Vasıta servislerinin ihtiyacı olabilecek bütün modüller taşıyan bir otomasyon yazılımı olarak karşımıza çıkan DRKSOFT Oto Tamir, en ince ayrıntısına kadar ücretsiz ve kullanımı ise oldukça basit. Servisinize gelen araçların takibini yapabileceğiniz yazılım ile işleriniz hafifliyor.

Servisinize gelen araçların bütün bilgilerini, alıcı bilgilerini, meslek emirlerini kayıt altına alabildiğiniz  bir yazılım olarak hizmet veren DRKSOFT Oto Tamir otomasyonu, işinizi bir hayli kolaylaştırıyor. Yazılım ile meslek yerinizin bütün takibasyonunu yapabiliyor ve planlı bir şekilde işlerinizi ilerletebiliyorsunuz. Gelişmiş modülleri barındıran program, gün sonu ve araç raporu alma gibi fonksiyonel özelliklere de sahip. Kullanıcı girişi ile açılan gerçekte bilgiler de güvenli bir şekilde saklanabiliyor. Tüm araçları listeleme, veri güncelleme, yeni araç ekleme, yeni müşteri ekleme gibi kritik işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirebilen DRKSOFT Oto Tamir, en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olması nedeniyle teknik servisiniz için vazgeçilmezler aralarında yer alabilir.

DRKSOFT Oto Tamir uygulamasını bedava olarak indirebilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan MiniTool Photo Recovery başlıklı makalemizde free photo recovery, mac photo recovery ve minitool photo recovery software hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.