Genel Blog

Droid4X

24

Droid4X

Droid4X kullanıcılara Android oyunlarını bilgisayarda oynama ve gözde Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma imkanı veren bir Android emülatörü.

Bilgisayarlarınıza ayrıntılarıyla ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir emülatör olan Droid4X temel olarak bilgisayarınıza sanal bir Android işletim sistemi kuruyor ve bu sanal işletim sistemi üzerinde Android uygulamalarını ve oyunlarını çalıştırmanıza imkan veriyor. Droid4X’in avantajı Android dilekçe ve oyunlarını daha büyük ekranda çalıştırabilmenizi muhtemel kılması. Bu sayede favori oyunlarınızı fazla daha göze hoş görünen bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Ayrıca Droid4X performans anlamında da bilgisayarınızın gücünden faydalanıyor. Android cihazlarınızda düşük performans ile çalışan oyunları Droid4X üzerinden fazla daha yüksek performansla ve akan bir şekilde oynayabilirsiniz.

Droid4X, sanal işletim sistemi çalıştırma yazılımı olan Virtualbox tabanlı bir sistem. böylece sisteminizde Virtualbox yüklü ise Droid4X çalıştırırken problemlerle karşılaşabilmeniz mümkün. Droid4X kurulumunu gerçekleştirmeden önce sisteminizdeki Virtualbox yazılımını kaldırmanız nasihat edilmektedir. Droid4X’in kurulumunu gerçekleştirdikten sonra kullanıcılar Google Play Store’a bağlanarak diledikleri başvuru ve oyunları indirebiliyorlar. Droid4X bu yönüyle Bluestacks gibi aynı Android emülatörlerinden ayrılarak bir adım öne geçiyor.

Droid4X oyun severlere Android oyunlarını bilgisayarlarında oynamak için yüksek performanslı ve pratik bir çözüm sunuyor. Yazılım tamamen gamepad gibi oyun kontrol cihazlarınızı kullanarak Android oyunlarınızı büyük ekran monitör ya da televizyonlarınızda oynayabilirsiniz. Ayrıca Droid4X, iOS ya da Android telefonlarınızı oyun oynarken bir oyun kontrolcüsü olarak kullanmanızı da muhtemel kılıyor. Bu iş için Droid4X’in istemcilerini iOS ya da Android cihazınıza yüklemeniz gerekiyor.

Bu rehberimize göz atarak Droid4X yoluyla Android oyunlarını bilgisayarınızda nasıl oynayabileceğinizi öğrenebilirsiniz:

Droid4X ile Android Oyunlarını Bilgisayarda Oynama

İndir

Bir önceki yazımız olan iFunBox başlıklı makalemizde appholly, game today ve i-funbox hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.