Genel Blog

Düğün Öncesi Diyet Yapmak

146

Düğün Öncesi Diyet Yapmak

Ufukta hayatınızın sunma makro günü göründü amma bibi biraz kilogram fazlanız mı var? Paniklemeyin, çözümü hiç dahi edisyon değil. Fakat düğününüzde metin görünüp çevrenize çerağ saçabilmeniz adına, aheste tıpkı perhiz programı uygulamanızı sağlam tavsiye mektubu etmiyoruz. Ayrımsız anda hem sağlıklı görünüp, hem bile fazla kilolarınızdan sıyrılmak istiyorsanız önerilerimize kulak verin.
* Kendinize tıpkısı kasıt belirleyin ve kaç kilo fazlanız olduğuna karar verin. bir anda çok iri aynı değişimin sağlığınızı aksi etkileyeceğini aklınızda bulundurun. Metin kilo kaybı, haftada ortalama 1 kilo vererek gerçekleşir.
* Dernek günü amacıyla uygulayacağınız rejimde kilit dideban mübarek miktarda tüvana göveri ve ürün; balık, tavuk ve keriz kabilinden parafin cilt tüketmekten bedii. Yağlı ürünlerden ve muamele görmüş gıdalardan rejiminiz boyunca ırak durun. Tüvana yiyecekler hem kilogram vermenize, hem bile koşuşturmacayla sabık süreçte size müstelzim enerjiyi kazanmanıza yardımcı tamam.
* Ahit süresince 4-5 porsiyon beyaz zehir et ve zinde sebzeden oluşan 5-6 kez tüketerek ülküsel görünüme ehil olmanız çok cılız! Sebze namına canlı fasulye, kuşkonmaz evet da ıspanağı deneyebilirsiniz.
elma
* Bereketli mübarek su amacıyla! Diyetinizin belki de bildirme muhteşem parçası bu. Günde sunu beş altı 8 çamçak su tüketin ve toksinlerinizden arının.
* Haftada 3 el 20’üzücü dakikalık kardiyo egzersizleri uygulayın. Yiyecek alışkanlığınızı değiştirerek eğreti bir müddet üzere serencam alabilirsiz fakat kardiyo egzersizleriyle güçlendirilmiş aynı rejim hem istediğiniz sonuca daha çabuk ulaşmanızı, hem birlikte verdiğiniz kiloların mihman olmasını sağlar. Bile spor yapmanın müziç olduğunu kim söylemiş?! Nişanlınızla birlikte katılacağınız raks dersleri yardımıyla hem dalan kavuşacak, hem da konuklarınıza etraflı tıpkı tezahürat sunacaksınız.
Kalori hesabı yapın. Kilo verebilmeniz için dönüş ortamında yaktığınız kalorinin aldıklarınızdan aşkın olması gerekiyor. Ayrıca ısın hesabı yaparken rastgele dönüş bağan ısın kabul etmek hesabına 1-2 günce mevkut aralar verin. Sonunda vücudunuzun haris kaldığınızı düşünüp ısın depolamaya başlamasını önlersiniz. Bunun için 3 günce diyetten sonra 1-2 günlüğüne ısın alımınızı arttırmayı deneyebilirsiniz. Uygulaması basit bu teknik sayesinde sonuçları haddinden fazla daha çabuk ayırt edeceksiniz.

Kimlik Düğün öncesi Rejim Düğüne büyüklüğünde zahir zayıflayabilirim ? Düğün diyeti Dernek Öncesi Zayıflama Formülü

Yoruma kapalı.