Genel Blog

Duplicate Cleaner Free

38

Duplicate Cleaner Free

Duplicate Cleaner Free uygulaması bilgisayarınızda boşu boşuna yer kaplayan birbirinin aynısı olan dosyaları bularak bunları kolayca temizlemenize muavin oluyor. Programın arayüzü herkesin kolayca kullanabileceği şekilde düzenlenmiş durumda ve tarama yerine getirmek istediğiniz klasörleri istediğiniz gibi arama bölümünün içerisinde taşıyabiliyorsunuz.

Kopya dosyaları aratırken ad filtrelerinden tutun da dosya boyutu ve tipine tarafından filtrelere değin o kadar fazla öbür tarama gerçekleştirebiliyor ve böylece istediğiniz sonuçlarda yer alan dosyaların temizlenmesini sağlayabiliyorsunuz. Sadece aynı isme yok benzer iç özelliklere sahip olan dosyaları da bulabilmesi sayesinde epeyce işlevsel bir hale gelen program böylece adları birbirinden farklı ama içeriği iyice aynı dosyaları temizlemenizi de sağlamayı ihmalkârlık etmiyor.

daha sonra bulunan bütün bu dosyalar üzerinde silme, kopyalama, tekrar adlandırma gibi işlemleri tamamlayabiliyor, bu işlemleri parametrelerle otomatik hale getirebiliyorsunuz. Uygulamanın kurulumunda reklam ilave program kurulumları yer aldığı için seçenekleri itinalı bir şekilde seçmenizi öneriyoruz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Mobogenie başlıklı makalemizde i̇ndir, i̇ndir mobogenie windows ve mobogenie hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.