Genel Blog

Durul Bazan kimdir kaç yaşında kiminle sevgili veto yedi!

0 120

Durul Bazan kimdir kaç yaşında kiminle sevgili veto yedi!

Çoğu dizi ve sinema filminde rol bölge 48 yaşındaki Durul Bazan’ın TRT’deki Gönül Dağı dizisinde rol alan Gülsim Ali İlhan ile sevgili olduğu aylar önce ortaya çıkmıştı. 26 yaşındaki Gülsim Ali İlhan’ın ailesinin bu aşka karşısında çıktığı iddialarından sonradan Durul Bazan merak konusu oldu. Peki Durul Bazan kimdir, kaç yaşında ve hangi dizilerde rol aldı?

Gülsim Ali İlhan ile aşk yaşayan ve birlikte görüntülenen Durul Bazan’ın hayatı merak konusu oldu. Hayat Bilgisi dizisi ile çoğu kişi tarafınan tanınan Durul Bazan 48 yaşında. TRT de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde başrol olan Gülsim Ali İlhan ile aşk yaşayan Durul Bazan . Durul Bozan, 2011 yılında TRT 1 kanalında yayınlanan Avrupa Avrupa isimli dizide Tekin karakterini canlandırdı. Peki kimdir Durul Bazan, dizileri hangisi

Gülsim Ali İlhan Durul Bazan çifti geçtiğimiz günlerde tatilde görüntülenmişlerdi. Çiftin aralarında 22 yaş bulunuyor. İddialara göre Gülsim’in ailesi bu aşkı onaylamadı fakat genç oyuncu aşkına sahip çıktı.

Dizi ile birlikte yıldızı parlayan ve adından laf ettiren bir isim var; Gülsim Ali İlhan… Gönüldağı sayesinde hayran kitlesini ikiye katlayan ve duru güzelliği ile seyirciyi ekran başına kilitleyen dizinin Dilek’i meğer kayıtlı bir modelmiş..

Bulgaristan göçmeni olan 27 yaşındaki Gülsim Ali İlhan çocukken izlediği Türk filmleri bir uçtan bir uca Türkçe’yi öğrenmiş ve oyuncu olmaya karar vermiş. Daha önce Yüzleşme dizisinde rol alan ve ama dizi yayından kalktığı için hevesi kursağında  kalan hoş oyuncu Gönüldağı ile bitmiş popüler oldu. 

Herkes Gülsim Ali’yi oyuncu sanarken başarılı ad hakkında ortaya çıkan bir gerçek duyanları şaşırttı. Meğer her hafta güzelliği ile ekranları şenlendiren dizinin Dilek’i kayıtlı bir modelmiş

2009 yılında ‘Super Model Ford Models Bulgaria’ adlı güzellik yarışmasında birinci olmuş. Aynı yıl Brezilya’da düzenlenen ‘Ford Models Of The World’ çekicilik yarışmasında Bulgarstan’ı temsilcilik etmiş ve modellik yapmış. 

Peki instagram hesabında 1 milyon takipçisi bulunan Gülsim Ali İlhan kimdir, hangi dizilerde rol aldı? Birlikte tanıyalım…

24 Eylül 1993 tarihinde Bulgarstan’ın Rusçuk kentinde dünyaya geldi. Gülsm Al İlhan aslen Bulgar göçmenidir. Çocukluğunu Bulgarstan’da geçirdikten daha sonra 2009 yılında ‘Super Model Ford Models Bulgara’ adlı alımlılık yarışmasında birinci oldu. 

Başkent İletişim Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon eğitimi aldıktan sonra 2012 yılında ‘Son Yaz Balkanlar’ dizisiyle başta kamera karşısına geçti. Daha ardından benzer şekilde ekranlarda o kadar fazla ayrı projede yer alarak oyunculuk alanında kendini geliştirmeye devam etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.