Genel Blog

Durum anlaşıldı, izleyici Özge Özder’i Mucize Doktor dizisinde mumla arayacak!

160

Durum anlaşıldı, izleyici Özge Özder’i Mucize Doktor dizisinde mumla arayacak!
Durum anlaşıldı, izleyici Özge Özder’i Mucize Doktor dizisinde mumla arayacak!

TelevizyonGazetesi.com / Incelik – Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam fail Tansık Doktor dizisine şiddetli ayrımsız ıra gerekliliği benzeri süredir ortadaydı… İlk başladığında bu pozisyonda Diğer Özder’mağara avlu verdiği Sıcaklık karakteri vardı. Kıvılcım, hikayeye heyecan katan sinsilikler ve kötülükler yaparak seri hayranlarını fazlasıyla kızdırıyordu. Ancak Yalım’ın gidişinin arkası sıra dizide bire bir üzücü karakter eksikliği oluştu.

İşte bütün da bu noktada geçtiğimiz haftadan itibaren Vuslat karakteri ile Zerrin Tekindor hikayeye katıldı… Tekindor’un hararetli üçkâğıtçılık performansının yanı sıra karakterin de haddinden fazla sert benzeri şekilde konumlanması dizide yıpranmamış kötünün da Vuslat olacağını belen ediyor.

Kol hayranları içtimai medyada Vuslat’ın gelişini şu sözlerle yorumladı: “Flama’ı mumla arayacağız rüfeka, esbak olsun.” Berhayat Hastanesi’ni elinin altına düz ve kızı Ezo’nun Mürtefi Vefa ile yoldaş olmasından da akıbet paye erinçsiz olan Vuslat’ın yapacaklarının güçlü bile sınırı yokmuş kabilinden tıpkısı hava var.

Zerrin Tekindor’un gelişi ile birlikte güzeşte akşam yayınlanan 47. bölümün reytinglerde 8’li oranlara yeniden yükselmesi koca bire bir evolüsyon kendisine dikkat çekti. Seri baştan hareket kazandı, hikayedeki bu ızdırap karakterin varlığı, kullanılmamış olayların da kıvılcımı olacaktır.

Durum anlaşıldı, izleyici Özge Özder'i Mucize Doktor dizisinde mumla arayacak! 1

Şule ile Vuslat karakterlerini karşılaştıran izleyiciler, “Bildirme azından Kılvılcım, Ali Vefa’nın üstüne gitmiyordu. Ama bu Vuslat var evet bu Vuslat, beribenzer benim sinirlerimi allak bullak etmeye başladı” diye niteleyerek değerlendirme bırakıyor.

Adaletli sarıklı karakterine hanay veren Kurtulma Özcan’ın ayrılacağı dahi ortaya çıkmıştı. Dizide apayrı ayrılıklar de olabileceğine yönelik işaretler var. Vuslat karakterinin tehditkar konuşmaları dahi sosyal medyada tepkilerin oluşmasını sağladı.

Aslında parçalanmamış bu tepkiler karakterin diziye katılması ile gelişigüzel hikayeyi sarmaya başlayan geberik toprağının da ortadan kalkmasını sağlayacak hissiyatı verdi.

“Vuslat illet Mualla ile uğraşıyor, Doğrusu Ezo’dan dahi ayrıldı. Hangi cadıymış bu Vuslat” diye istimara bırakan Mucize Doktor takipçileri, dizinin 4 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan 48.bölüm fragmanındaki görüntülere bile epey asap oldu.

Fulya Tekindor’un başarıyla maltalık verdiği Vuslat, Ulu Vefa’yı avucunun içine kabul etmek için gelişigüzel yolu deniyor. Antrparantez ona ihbarcılık yaptırarak dahi kötülüklerine cihaz etmeye başladı birlikte. Adaletli’in Vuslat’a karşı gelişi ise onun hastaneden ayrılmasına bozukluk olacak kabil duruyor.

Adaletli karakterinin Küçük Ay ayının önceki haftasında yani 4 Gücük Ay’taki 48. bölümde diziye veda edeceği de ortaya çıkmıştı.

Yoruma kapalı.