Genel Blog

DVD Ripper Speedy

39

DVD Ripper Speedy

DVD Ripper Speedy, bir DVD sıkıştırma ya da dönüştürme programıdır.

WonderFox Free DVD Ripper Speedy, DVD koleksiyonunuzu dönüştürmenize izin veren ücretsiz bir uygulamadır. Kullanımı oldukça basit olan bu program, basit arayüzünün yanı sıra detaylı özellikler sunmasıyla da dikkatleri çekiyor. Bu programla birlikte elinizdeki DVD arşivini, toplu ya da tek tek bir başka formata dönüştürebilirsiniz. Özellikle yeni nesil televizyonların kolayca USB’den film açmaya başlamasıyla birlikte farklı format kullanımlarının da artmasıyla oldukça elzem konuma gelen bu ihtiyacı, WonderFox’un bu çözümü oldukça kolay şekilde hallediyor.

Sadece bununla da kalmalyan program, DVD dosyaları ve klasörleri üzerinde istediğiniz herhangi bir değişikliği kolayca yapmanıza da ön ayak oluyor. Böylece bütün bir DVD klasöründeki videoların isimlerini istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz gibi onlara farklı detaylar eklemeniz de kolaylaştırılıyor.

5 ile 10 dakika arasında değişen dönüştürme süresi ve esnek ayarları sayesinde son zamanlardaki ücretsiz olarak kullanılabilecek en iyi DVD dönüştürme uygulamalarından bir tanesi olan DVD Ripper Speedy’e kesinlikle göz atılabilir.

İndir

Bir önceki yazımız olan iMyFone D-Back iPhone Data Recovery başlıklı makalemizde data recovery for iphone, iphone data recovery ve iphone data recovery software hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.